Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire néznétek meg egy...

Mennyire néznétek meg egy ilyet a strandon?

Figyelt kérdés

Legalább odáig eljutottam, hogy 40 fokban ki merek menni a strandra, és le merem venni magamról a földig érő strandkendőt, ha bemegyek a vízbe. De még mindig nagyon szarul érzem magam, azt hiszem, hogy mindenki engem bámul, hogy milyen röhejesen nézek ki. 23 éves vagyok, más velem egyidős lányok tök szép feszesek és vékonyak.

[link]

Kb így nézek ki én is, mint a bal oldali kép, egy nagyon picit talán szélesebb a csípőm :/

Annyira szégyellem...ti ha megláttok egy ilyet, odakapjátok a szemetek, hogy milyen gáz? :/



2017. aug. 10. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Azon nem gondolkoztal meg hogy, talan azert neznek mert te nezel ki a legjobban? Olyan tucat vekony lanyokon marmit lehet nezni, semmit. A sok hulye instalanyrol vesznek peldat a mai lanyok, hogy ugy kell kinezni, pedig azoknak a kepeknek tobb mint a fele manipulalva van. Sokkal jobban nez ki ha valakinek szeles a csipoje, mintha ilyen deszka lenne.
2017. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, lehet valakinek bejön...de eddig azt hallottam többnyire a srácoktól h milyen ciki, ha egy lányon van narancsbőr. Leginkább az az, ami frusztrál. :/ A formának végül is örülök, mert hosszú nadrágban pl tök jól nézek ki, hisz kerek a fenekem..de bikiniben már látszanak a hibák.

Kort írnátok?

2017. aug. 10. 20:13
 3/13 brab válasza:
71%
Odakapom, mert teljesen jó az az alak! Ne vicclej már! 34/F
2017. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Te hülye vagy, én 40 éves vagyok 40/42es ruhamérettel és holnap megyek nyaralni, igaz fogyókúrás programra, de ki nem szarja le, hogy vadidegenek látnak, többé úgy sem találkozink
2017. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké. Persze, aki sportoló vagy része az életének a rendszeres mozgás, vagy megengedheti magának, hogy mindenből a "mindenmenteset" vegye, talán nem narancsbőrös (de, egyébként minimálisan mindenki, akit én eddig láttam)... de aki ÉL, az nem hibátlan. Ne szégyenkezz, nincs okod! Élvezd a nyarat! :)
2017. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

21 vagyok fiú. Szerintem semmi gond nincs az alakoddal, élj egészségesen ez a legfontosabb. Es ne az egyenlanyokra próbálj hasonlítani bőven belefér a normál kategóriába az alakod.:)


Mondom ezt ugy hogy nekem is testkepzavarom van de en hizni szeretnek :D

2017. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Megnéznélek, mert minden lányt megnézek bikiniben. Felöltözve meg próbálom elkézelni milyen lehet bikiniben. Jó csaj vagy ezért hosszan néznélek. Nyugodtan menj a strandra és légy büszke magadra. Ami meg nem tökéletes azon dolgozz tovább . Senki nem az.
2017. aug. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megnéznélek, mert annyi ember van a strandokon (és olyan sok, aki nálad rosszabbul néz ki), hogy fel se tûnnél. Az alakod egyébként nem vészes, egy kis popsi-comb edzéssel tökéletesen néznél ki.
2017. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igazából sokat edzem: pilates, trx, jóga...

csak diétázni nem diétázom, és nem is fogok. Egészségesen táplálkozom, nem eszek tartósítószeres, műanyag, előkészített dolgokat, üdítőket, chipseket, semmi ilyesmit. Otthon főzünk, házi összetevőkből többnyire.

Szóval ez nálam inkább genetika kérdése szerintem :/

2017. aug. 11. 09:26
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
normális-e vagy? gebe vagy hozzám képest :D mondjuk én nem is büntetem magam strandolással :D
2017. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!