Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám teljesen eltűntetn...

Hogy tudnám teljesen eltűntetni a szőrt a hónaljamról?

Figyelt kérdés

Már régóta küzködök olyan próblémával, hogy akár borotválom a hónaljam, akár gyantáztatom(!) vagy akár gyantáztatom+borotválom, egyszerűen látszik a hónaljamon, hogy fekete.

Így hozzá nem értőkén arra gyanakszom, hogy ez azért van, mert ugye nem azonos gyorsaságban nőnek a szőrszálak, de mit tudnék tenni?

December közepén lesz a szalagavató ünnepélyem, pántnélküli ruhám van, és gondolom ezer reflektor fog minket megvilágítani.

Kérlek segítsetek!

Esetleg ha addig hagyom nőni a szőrt, akkor utána ha legyantáztatom akkor nem fog látszani? Attól félek, ha meghagyom hosszabbra, akkor meg bele fog szakadni a szőrszál és azért lesz fekete.

Válaszotokat előre is köszönöm!:)



2017. szept. 5. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz gyantáztatni.
2017. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ipl
2017. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első kommentelő, írtam, hogy akár gyantáztatom(!) - kozmetikussal

ipl-re nem szeretnék költeni, akkor inkább már lézeres szőrtelenítésre mennék, de az sajnos most az időmbe nem fér bele

esetleg más javaslatok?:)

2017. szept. 5. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túldimenzionálod a problémát. Azt pedig nem hiszem, hogy legyantázott hónaljban látszik szőr. Lehet, hogy a bőröd foltos a sok nyúzás miatt.
2017. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gyantáztasd. A szallagavatóra pedig szerintem alapozózd le. Nem csináltam, de egy próbát megér
2017. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked maga a bőr sötét ott, ha legyantáztatod lehetetlen hogy a szőr üssön át.
2017. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, ha nagyon szép akarok lenni :), hogy a szőrt kb. 2 hétig csak borotválom, addigra kinő az összes, utána hagyom nőni annyit, hogy le lehessen gyantázni, aztán legyantázom. Így kb. 1 hétig szép a hónaljam, utána elkezd összevissza ütemben visszanőni a szőr és ugyanaz a probléma fennáll, mint nálad, kérdező, hogy látszódnak a világos bőrömön a sötét szőrtüszők. Ez van, sajnos.
2017. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!