Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2017-es őszi Glamour kuponok...

2017-es őszi Glamour kuponok milyen újsághoz vannak?

Figyelt kérdés
Glamour az alap, de korábbi években volt pl. Kiskegyedben is.

2017. okt. 4. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Benne lesz a kiskegyedben és a blikk nőkben is, de azok csak jövőhét hétfőn vagy kedden kapható majd az újság árusoknál vagy szerdán./nem tudom pontosan alapból mikor jelennek meg hetente/ szerdán már 0. Nappal kezd a dm-is meg a rossman is
2017. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. okt. 4. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A kuponok akcios termere is vonatkoznak? ,mert alltalaban ilyenkor minden akcios
2017. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dm-ben igen, sőt 1+1-esre is érvényes most azt hiszem van a lorealnak spirálja ajándék egy tus azt hiszem,kupon nélkül a kettő 4000 lenne, de glamour kuponnal 2000+a tus ingyen a maybellinnek is hasonló akciója van csak ott 1 szemceruza ajándék,azért az úgy már nagyon megéri szerintem, ha van a kártyádon 150 pont

egy 10%-os végösszegit is tudsz használni 😊...a többit nem tudom...azt hiszem a praktikerről írták vmelyik fb csoportban, hogy ott akciósra nem vonatkozik viszont rengeteg mindent leakcióznak glamourra így a kupon nagyon kevés dologra használható...ha meg vannak a kuponok már,a hátoldalukra le van írva hogyan lehet használni 🙂

2017. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!