Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen típusú csajok tetszenek...

Ilyen típusú csajok tetszenek nektek pasik/csajok? :D

Figyelt kérdés

Seretnék olyan lenni, mint Kelly Brook, szerintem gyönyörű, és szép alakja van nagyon. Most még nem is hasonlítok rá (alakra), de a nyárra ilyen akarok lenni, és már el is kezdtem a kemény edzést. Szerintetek egy teltkarcsú csajból mikor lesz ilyen? A lábam nem olyan duci, inkább csípőm a széles, és fent a vállam.


Itt a link:

[link]


2010. máj. 30. 15:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A kemény munka meghozza a gyümölcsét, csak kitartás kell hozzá, hajrá!
2010. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
csúnya a haja, csúnya az arca, a cicije jó, alakja jó, segge jó. Ez ilyen lógós husi lenne ha lenne. Sokkal jobb a tömör husi, ami husi, de nem lóg, hanem egyszerűen csak van.
2010. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem! :D
2010. máj. 30. 15:06
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem lóg semmim, úgyhogy nem vagyok annyira vészes, de mégsem vagyok az az igazán jó csaj, akire felfigyelnének a pasik. Szóval ha leadnék egy 10-est kemény sporttal, és egészségesen táplálkoznék, akkor simán elérhetnék ilyen alakot. Nem?
2010. máj. 30. 15:07
 5/25 anonim ***** válasza:
ha nem lóg semmid meg stb akkor mégis miből akarsz fogyni?mert ez a csaj sem vmi vékony, szal sztem nem kellene 10 kilót fogynod :S
2010. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Én pont azt mondtam, hogy a husi a jó, de az a husi amiben van anyag. A lógó bőr undorító. Legyél husis, a hasadon legyen mit fogni. A bordáid ne látszanak. Ne akarj lefogyni mint a sok sablonpina, mert az ronda. Én csak a teltkarcsú csajokat nézem meg, mert azokat tartom nőiesnek. Egy vékony csaj összeroppanna alattam az ágyban..és nem azért mert 120 kiló vagyok.


Sportos 19/F 180/75

2010. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha úgyis tudod, hogy -10 kg-val épp ilyen lennél, akkor mi mit mondjunk erre látatlanban?

Egyébként biztosan most is remek alakod lehet, ha erre ráképzelek +10 kg-t, az még mindig dögös.

ezt nőként így látom. :D azt tudom, hogy nekem nem lenne ilyen hibátlan testem. nem is méretileg, hanem ilyen egyenletes színű, amin semmi hiba nincsen.

2010. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hülye dolog, mert megjelenni, jobb egy vékonyabb alkatú lánnyal, de szexelni velük...

Szexben jobb a húsis p..ci ;)

De ez a modell sem a legvékonyabb közül való, pont ezért tetszik :)

2010. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ha megteszed, adj majd egy számot :D
2010. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nyárra ilyen akarsz lenni? 2 nap múlva nyár :)

De a csillagászati az még 24 nap :)

Sportolj csak, a fiúk többsége azt szereti, főleg ha még a hasad is ilyen kockás lesz.


És ismerkedni is akarsz?

2010. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!