Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz róluk? Az alakjuk...

Mit gondolsz róluk? Az alakjukról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. máj. 30. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az 1. meg a 4. nekem túl husi.

a 2. meg a 3. szerintem szép, nőies!=) nekem is ilyesmi alakom van.

2010. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Szép,és nőies??:D

Nem is lenne semmi gond,hogyha a 2. képen Jennifer Love Hewitt feneke nem lenne tele cellulitisszel...

2010. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem is olyan alakom van, mint a 2. és a 3. képen a csajnak...de tetszik a 4. lány alakja, mert nagyon formásan husis és nem hájasan...
2010. máj. 30. 16:08
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek a 2. válaszolóval..szerintem egyik képen lévő nő sem szép...:/

És plána nem nőies!!


Ez nőies:

[link]

[link]

[link]

[link]


Azokon a képen,amiket Te belinkeltél szimplán kövérek/húsosak a nők..


Jennifer (a 2.képen)sem néz ki így,ha sportol egy kicsit:

[link]

[link]

Jó..széles a csípője de az geneteika..nem tehet róla.


Ha sportolnátok egy kicsit,akkor ti is simán nézhetnétek ki vékonyabbnak...


Én kb. így nézek ki:

[link]

[link]


És miért?Mert heti 3-szor edzek a konditeremben...


Húúú...micsoda indok,hogy nincs pénz kondibérletre...Otthon is lehet tornázni....

2010. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

16:06, a cellulitiszről aztán ők tehetnek ^^ Eltüntetni teljesen szinte lehetetlen, dehát te tudod..


Nekem nincs bajom az ilyen nőkkel, néha még szexisebbnek is tűnnek, mint néhány vékony lány akik azt hiszik bármit felvehetnek, ők úgy is szépek :) Tévedés ^^ Persze ennek érdekében mozogni kell, és formálni a testet...De ha ez mind megvan, a duci test is nagyon szexi tud lenni!

2010. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező képei közül mindet dugnám, kivéve az 1.-t. Bár még lehet azt is, ha nagyon kanos lennék:D
2010. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

16:31 neharagudj ha meg mertelek sérteni ezekkel a nőkkel a képeimen...Hát nem tudom, miért kell így felkapni a vizet, és letámadni másokat és fitoktatni, hogy neked milyen jó alakod is van...igenis a kondizáshoz pénz kell...itt senki nem mondta hogy nem tornázik, én is szoktam, csak éppen itthon vagy bicajozni kinn...Ja és legfőképpen nem kioktatást kértem arról, hogy mit is kéne csinálnom h 'tökéletes' legyek...Köszönöm hogy válaszoltál, de máskor csak arról írj amit kérdeznek...:)


Azért adok neked egy zöld kezet, mert a hangodból olyan keserűség érződött ami ösztökél arra, hogy tornázzak egyet...:)

2010. máj. 30. 17:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
16:31 a Te képeiden lévő hölgyek főleg az utolsó sem karcsúbb mint a kérdezőjén csak előnyösebb helyzetben és ruhában vannak fotózva a cellulitisízüket meg le retusálták:D Én kb ugy nézek ki mint a 16:31 képei közül az utolsó hát lehetne mit változtatni de szeretem azért magam arányos vagyok nagyok a melleim és az arcom szép bár ha fogynék sem sirnék:d
2010. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

16:39 vagyok


Szerintem a 16:31 utolsó két képe egyáltalán nem szexi. Valamiért nem feltétlen néznek egy ilyen csaj után, max ha tényleg nagyon jó segge van, de túl izmosak ezek a csajok és vékonyak.


A teltebb nők sokkal szexibbek.

2010. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

16:39-> tök aranyos vagy, most feldobtad a napomat!:)


Különben lehet, hogy az első képem egy picit ducibb hölgyet mutat (szeritnem még ő sem kövér!!) , de hogy az utolsó hájas lenne???!!Nagy cicik, széles csípő, karcsú derér, semmi cellulitisz...

2010. máj. 30. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!