Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 13 éves...

Szerintetek egy 13 éves lánynál a 69kg sok? Amúgy eléggé magas vagyok,171cm

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Magasaagbol vonj ki 110-et es kijon, hogy mennyi az idealis suly szamodra. Neked 61 kilo lenne, de lehet az a +8 kilo ami rajtad van pont izom. Ha igen, akkor nem sok szerintem, ha nem, akkor van egy kis felesleg rajtad, de nem veszes
2018. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
"Magasaagbol vonj ki 110-et es kijon, hogy mennyi az idealis suly szamodra." => Ez egy hülyeség, amit elterjesztettek... Semmi alapja nincs, egy madárcsontú, keskeny, vonalzó alkatú nőnek valszeg más lesz az ideális súly, mint egy vele egymagas széles vállú, széles csípőjű, vastagabb végtagokkal rendelkező nőnek. És itt a zsír/izom mértékről még szó sem esett.
2018. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
13 évesen ez rengeteg. De nyilván látod is.
2018. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de egyépkent nem látszik meg rajtam, emellett úszom is, tehát lehet az a plusz súly az izmom.
2018. jan. 13. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy sok. Jól nézhetsz ki.
2018. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!