Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 156 cm hez jó párosítás a...

156 cm hez jó párosítás a hosszú vasalt haj 15 évesen, ha még sokkal fiatalabbnak is nézek ki? Nem hisznek melegnek?

Figyelt kérdés
mostanában kicsit mániámmá vált, hogy melegnek néz mindenki, pl buszon nem is merek suliba menet ránézni senkire mert félek azt hiszi őt nézem. szerintetek, ha levágom a hajamat rövidre, vagy kopaszra, az segítene?
2010. jún. 14. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Ha téged is zavar a hosszú haj hogy melegnek hisznek inkább vágasd le rövidebbre, legalább a buszon sem kell idegeskedned:D
2010. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
44%

Ne vasalgasd a hajad, ha férfinak születtél legyél is az.

Ne tömeg pasi...ne csodálkozz hogy langyinak néznek.

2010. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Hát a hajvasalás elég b.uzis dolog. Vágd le, az lesz a legjobb. Nekem amúgy se jönnek be a hosszú hajú pasik. 20/L
2010. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem zavar, nekem ez az ami jól áll, és mondta már sok családtagom is hogy eza legjobb, csak ez a meleg félelmem zavar benne. 20 éves lány, én nem a 20 éveseknek akarok tetszeni:P
2010. jún. 14. 14:08
 5/22 anonim válasza:
44%
ha rocker vagy mint én akkor istenkirály vagy a hosszú hajjal..ha meg ilyen emós,divatkövető csicska akkor vágasd le a hajad és állj ki a gyorsvonat elé...legalább kevesebben lesztek...
2010. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sztem is vágd le és ne vasald, én még fésülni se fésülöm és soha nem szóltak se azért mert bu zi vagyok, sem mert hogy igénytelen (mosni azért mosom :D). Hajvasalót meg még nem is fogtam szóval add oda inkább hugodnak.

19f

2010. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én is melegnek néznélek. Gondolj már bele! Milyen dolog már ha egy "férfi" vasalja a haját??? Egyrészt ugye majmolás,tehát egyéniséged nulla,másrészt szörnyen langyi dolog...de ne aggódj,mert a veled egykorú "hüpiknek" tökéletesen megfelel ez az összeállítás!

18/L

2010. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
A viselkedéseden és az öltözékeden is változtatnod kéne szerintem, ha a mai divatot követed akkor ne csodálkozz ha annak néznek. Nekem is hosszú szőkésbarna hajam van 20 évesen (seggig érő), de soha nem néztek b.zinak, mert szakáll is társul hozzá, valamint a viselkedésem se épp b.zis. A hosszú haj alapján senki sem gondolja hogy homokos vagy, de a stílusod alapján igen. Azon változtass.
2010. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
és mit változtassak pontosan? pl most félhosszú és a hosszú között van, fazonravágva. ha nem vasalom akkor göndörödik az a baj. talán a farmert lekéne cserélni, valami fehér nadrágra, meg amúgyis akartam valami fehér együttest venni, az jól állna a barna hajammal sztem, szrintetek?
2010. jún. 14. 14:18
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Van egy tippem: öltözködj inkább normálisan, akkor nem lesz gáz.
2010. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!