Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy csináljátok,...

Lányok! Hogy csináljátok, hogy buliban a nagy melegben sem kenődik el a sminketek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 01:34
 1/5 Manócska'90 válasza:
89%

Szia!


Középkategóriás vagy nagyon jó minőségű sminkcuccaim vannak - nem azért mert annyira telne rá, szerintem nem kell rá sokat költeni: kaptam ajándékba egy MAC-et: imádom, még másnap reggel alvás után is tökéletes.


Saját tapasztalat: alapozóra viszem fel a szemhéjamon is a festéket és így sosem folyik el.


Ja, és persze kivétel nélkül mind vízálló. Azok alapból is tartósabbak.


Szerintem ilyesmire érdemes áldozni valamennyit, mert sokáig kitartanak, szépek és tartósak. Nekem mondjuk nincs olyan hű de sok színű. Van egy csillogós sötétszürkém, ezüstöm, rózsaszínem. Én a szemceruza színével szoktam variálni: alul-felül kihúzom (évekbe telt mire rájöttem, hogy jól áll nekem és + tipp: ha viszel a cerkára "port", akkor egész estem ott marad, nem fog lefolyni) és fölé viszem fel az ezüst-szürke kombinációt pl.


Remélem tudtam segíteni és bocs a hosszúságért (igazából unatkozok, mert nem tudok aludni).


19/L

2010. jún. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia/Sziasztok!


Jókat írt az elözö.


Én még annyit tennénk hozzá hogy mivel nekem nem áll módomban még egy olcsóbb kategóriás púdert,szemceruzát...stb venni ezért Én úgy csinálom hogy bekenem a szemem testápolóval és arra rakok vékonyan hintöport pamacsal és arra viszem rá a szemceruzát.És igy is tartós.Igaz nem annyira mint egy tartós,vizálló szemfesték.

2010. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
egyszerü : nem sminkelek :D Smink nélkül is szép vagyok :D
2010. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vízálló. Le sem izzadod, fürödhetsz vele... Én mást nem is veszek.
2010. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pl. púder állagú alapozót használok,meg sem mozdul a folyékony az szerintem tré,a jó minőségű cuccok nem nagyon mászkálnak az arcodon szerte szét
2010. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!