Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellfelvarrás vagy mellnagyobb...

Mellfelvarrás vagy mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés

75B-s mellem van, és egy régi szteroidos kezelés miatt itt is eléggé megereszkedett a bőröm, így lógnak kicsit a melleim.

Egyelőre nincs pénzem, de majd szeretném megcsináltatni, mert egyszerűen nem bírok hozzászokni, hogy 18 évesen lógnak a mellim:S mi lesz ha szülni is fogok??

Szóval először a felvarrásra gondoltam, aztán meg arra, hogy mi lenne, hainkább még kicsit "kitömnék"xD kettőt egy csapásra:D Szerintetek?


2010. jún. 17. 21:45
 1/4 A kérdező kommentje:
80B xD
2010. jún. 17. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyobbítás.
2010. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a felvarrás önmagában nem nagyobbítja meg a mellet illetve az csak akkor hatásos ha elég kötőszövet van a mellekben. az implantátum beültetése közben sérülhetnek a tejcsatornák így lehet hogy nem tudsz majd szoptatni, illetve ugye mindkét művelet hegeket hagy a bőrön. ha bevállalod inkább spórolj rá és fizess 300ezer ft-al többet, mint hogy valami vacak helyen elszúrják és javulás helyett rosszabbodjon a helyzet.

Én tuti nem tetetnék be szilikon pedig én 22 éves vagyok és a 70-es melltartókat sem igazán töltöm ki, de nekem nem tetszenek a műcicik, szerintem furán néznek ki.

2010. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem inkább az a kérdés, hogy te meg vagy elégedve a méreteddel vagy nem ?

ha nem akkor inplantátum, ha igen, akkor felvarrás.

amúgy előzőnek: persze, hogy furik, amik akkorák mint két nagy görögdinnye (az nem furi, hanem már undi)

akinek kicsi inplantátuma van annak észre se veszed, hogy inplantátum úgy ránézésre szerintem.

hegekről annyit, hogy nem iugazán látszik

2010. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!