Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinaljon az ember lanya,...

Mit csinaljon az ember lanya, ha kihizta a ruhait, de szeretne fogyni, mennyire erdemes vasarolnia most?

Figyelt kérdés
Mi a megoldas arra, ha eddig voltam 50-51 kg egesz eletemben (26ig), egeszen kb egy evvel ezelottig. Most vagyok 57 kg. A nyari rovidnadragjaimbol semmi nem jon ram, csak terd felettig, ugyanis a suly nagy resze a fenekemen es felso colbomon kotott ki de szerencsere mashova is ment azert. A felsoim ramjonnek meg, 38 meretet hordok, de neha mar megveszem a 40-es meretu felsoket is. Itt a nyar nagyban es nekem csak leggingszeim vannak, meg szabadidonacik, mert azok nyulos anyaguak. Van meg egy nagyon jo farmerem, a masik ketto kisse szukes mar. Arra rajottem a tukorbe nezve es masok reakcioibol (pasikebol is), hogy nem nagyon kellene fogynom, eddig inkabb tul csontos voltam es ez nem is olyan rossz ugy, ahogy van. Max 2-3 kilotol szabadulnek meg, akkor viszont a nadragok, amiket most vasarolnek, lotyognenek rajtam mert fenekem az van, de derekam nincs es mindig az a problemam, hogy ha talalok farmert, hogy a fenekemen jo, de a derekamtol elall, vagy ha a derekamnal jo (lenne, ha feljutna odaig) de a fenekemen szuk vagy fel sem jon. Szoval most erdemes egyaltalan vasarolnom, vagy probaljak gyorsan fogyni es akkor? Vagy tartsak mindenfele ruhakat ha mar ennyire jojozik a sulyom? Nagyon gyorsan kepes valtozni, ha elkezdek tornazni akkor egy honap alatt lemegy egy ruhameret, vagy ha nem eszem annyit de az nem lesz.
2018. júl. 16. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mire megint beleférnél a kihízott ruhákba, addigra vége a nyárnak.

Vegyél néhányat, ami most jó rád (ne sokat), akkor nem kell végigszenvedni a nyarat.

Emellett egyáltalán nem biztos, hogy vissza fogsz fogyni, illetve, ha a súlyod csökken is, nem biztos, hogy az alakod olyan lesz, mint korábban.

2018. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!