Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ballagási frizurát...

Milyen ballagási frizurát ajánlatok?

Figyelt kérdés
Mellig érő hajam van, holnap lesz a ballagás. Hajvasalónk van, és rossz minőségű hajsütőnk, az talán nem is jó az én hajamra. Néztem youtube-on videókat, próbáltam utánozni a lányokat, de valamiért nekem nem lettek göndör fürtjeim =( Nem tudom mit csinálok rosszul. Esetleg egy link, tipp, vagy kép hogy milyen frizura lenne előnyös.
2010. jún. 18. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

konkrét frizut mostnem tudok, de hajvasalóval is tudsz göndöríteni.;)

nekem sikerült.:D


http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4

2010. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link] <-----esetleg kisebb konttyal

2010. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a linket, megnézem

Második: köszönöm neked is, csak az a baj hogy nekem a feltűzött hajak nagyon nem állnak jól, olyan az arcformám =( Maradnék inkább a leengedettnél

2010. jún. 18. 19:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Első: Pont ezt a videót néztem délelőtt és nem sikerült :SxD Pedig 3szor is nekipróbálkoztam... Én vagyok a béna úgy látszik. Nembaj, majd megpróbálom megint mindjárt.
2010. jún. 18. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
sok sikert.;) amúgy nekem nincs hosszú hajam, olyan.. éppen váll alá érő. hogyha nem akar sikerülni, vegyél kicsi tincset, kezdd el rátekerni, és úgy, hogy csak egyszer tekeredjen körbe a vasalón. aztán húzd ki mondjuk vizszintesen.
2010. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
[link] <----akkor esetleg ezt is meg lehetne csinálni, egyszerű, nem kell vele sokat bajlódni
2010. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. voltam
2010. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindig kiegyenesítve hordom a hajamat, és most jó lenne egy kis változás :) és köszönöm, várom a többi tippet
2010. jún. 18. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
én rábízom magam reggel a fodrászomra :D:D:D
2010. jún. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!