Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire baj, ha...

Szerintetek mennyire baj, ha egy 16 éves fiúnak az anyja gyantázza ott lent? Csak egyszer volt ilyen, megmuatni, hogy hogyan kell gyantázni. Komoly a kérdésem, komoly válaszokat kékérek

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 19:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó
2018. okt. 3. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még? Már egy csomószor feltetted ugyanezt a kérdést.
2018. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kénytelen voltam újra kiírni, mert a 14 éves kor miatt a regisztrációmat is törölték. 16 éves kor felett nem töröl az oldal
2018. okt. 3. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én lany vagyok, és őszintén kinosan éreznem magam hasonlo helyzetben, de te tudod. Es minek gyantaztatni?
2018. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

érdekes :D mondjuk nekem lábat epilálni mutatta meg anyám, hogyan kell. de a p!námhoz nem nyúlhatna.

én eléggé undinak tartom ezt, bár ha olyan jó a kapcsolata édesanyjával, miért is ne. ha ez az ő családjukban tabumentes, akkor jó, ám legyen.

2018. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem értem, hogy minek ott gyantázni, fóleg 14 évesen...


Plusz ezt megmutathatja máshol is... Nem éppen a célterületen, mondjon lábon, combon egy kis részen... Mondjuk nem tudom, mit kell ezen mutatni, az epilálás oneg főleg mit...


xD

2019. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legyenszépnapod! válasza:

Én sem értem minek ott gyantázni, a szőr nem véletlenül van a testünkön

Én csak a hónaljam borotválom, mert az tényleg zavar meg minden de télen azt se, mert tényleg nem véletlen van ott

Az meg, hogy ott az anyja, ha amúgy nem egy anyámasszony katonája, akkor szerintem oké, de azért egy idő után illik ezeket magunknak csinálni szerintem


L

2021. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!