Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen srácra mondjáto...

Lányok! Milyen srácra mondjátok hogy "na ez nem nyomi, hanem egy alfahím pasi"?

Figyelt kérdés
hogy nézzen ki?

2018. dec. 13. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én már láttam nem egy jó külsejű nyomit! Szóval ez nem a külsőségtől függ!

Az meg hogy nyomi valaki, az relatív mint a szépség. Van aki szerint az okos, jó lelkű férfi az nyomi. Másokszerint meg egyáltalán nem nyomi.

2018. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Na, ezek a tipikus "alfahímek" nekem egyáltalán nem jönnek be. Ha ezt a szót hallom, egy arrogáns, nagyképű bunkó jut eszembe, akiktől rosszul vagyok és messzire elkerülöm őket. Pont ezek bánnak a legrosszabbul a nőkkel

Egy férfi legyen humoros, intelligens, közvetlen, és az sem hátrány, ha jóképű. De ne játssza nekem az alfahímet, mert attól a falnak megyek.

2018. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a két véglet, de nekem fogalmam sincs, ki mit ért ezek alatt... Milyen szempontból nyomi? Ránézésre elég nehéz, alfahímnél azért már jobban. Nekem egyik sem kéne, az biztos.
2018. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki "alfahím", csak részben függ az öltözködéstől. Nagyrészt a kisurgárzása tesz valakit azzá. Ha az öltözködést nézzük kerüld a tipikus "kocka" külsőt. Nem. Semmi bajom sem az okos emberekkel, sem pedig a programozókkal, mert zseniális dolgokat tudnak alkotni, DE ez: [link]


Nem feltétlen jön be a hölgyeknek. Azt is tudom a szépség relatív, de általánosságban ez nem "szép" és a kérdező most az ált. szépre kíváncsi.

Szerintem alkatra semmi képp se legyen az illető egy pálcika kollekció. Nem kell, hogy húúúú, de izompacsirta legyen, de nem follyon szét se. Egy egészséges fizikum nagyon vonzó tud lenni. Ha pedig jó a tested jobban is állnak majd tajtad a ruhák. Egy jól megválasztott farmerral nem lehet mellé lőni(csak könyörgöm kerüld az agyonszaggatottat!). Ez lehet kék, fekete, szürke és ezek árnyalatai. Mondjuk sz.v.sz egy fekete nadrágod mindig legyen, mert az mindenhez megy :)

Pólók pulcsik tekitetében szerintem érdemes a minimalista stílusra törekedni. Nem kell, hogy full egyszínű legyen, de egy különleges szabásminta nagyobbat szól egy 600 mintás felsőnél. Pulcsi sem árthat(főleg ebben az időben). Abból valami kényelmes kapucnis-belebújósat ajánlok. Meg egy jó sportcipő. Nem kell se bumszli Nike AIRMAX 8000 vagy bármilyen más felhypeolt szar. Vegyél olyat ami megfelel az ízlésednek és még kényelmes is.

2018. dec. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mi baráti körünkben mi ironikusan használjuk az ilyen kigyúrt agyatlan gorillákra.

Úgy mint instbil, váratlan hibákkal teli és nem szabad az átlaguser közelébe engedni mert nem felhaszálóbarát.

2019. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen intelligens, visszafogott, de egészséges önértékeléssel bíró és nehogy szőrtelenítse a testét, bár ezt eleve kizárja az, ha intelligens.
2022. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra nem a kinézet, hanem a viselkedés jelzi azt, hogy egy domináns emberrel, férfivel van dolgom.


Esősorban a nyugodt magabiztosság, határozottság és a döntésképesség jellemzi.

Vicces, hogy ezt mennyire nem a ruha teszi, mert a szüleim mostanában újítják fel a házat, és a művezető, egy 40-es, enyhén pocakos férfi, aki teljességgel divatjamúlt melósruhát visel és "butatelefonja" van - na, én még életemben nem láttam még nála dominánsabb, alfább férfit. 23L

2022. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!