Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülpiercing kockázatai?

Fülpiercing kockázatai?

Figyelt kérdés

fülpiercinget szeretnék a felső porcba,de a hülye fejemmel sok elrettentést olvastam hogy leszakad a porc ha lövik, fél évig nem gyógyul be sosem alhatsz azon az oldaladon.stb.stb.

nekem a kozmetikusom lőné sztmondta csinált ilyet és jól is sikerült és olcsón megis lenne.piercingesnél nem akarom szúratni mert egyaz drágább másrészt meg várhatok hónapokig mert tele vannak és azt sem bírnám nagyon elviselni ha melettem varrnának éppen valakit.a lövésnek milyen kockázatai lehetnek meg úgy általában a fülpiercingnek?


2010. jún. 28. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
.
2010. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem van a bal fülemben. tavaly nyáron csináltattam, azóta is egyben van a fülem :D:) elvileg annyi, hogy egy hónapig kell rá jobban vigyázni, kenni alkohollal és kerülni a vizet. én miután megcsináltattam rá egy hétre mentem nyaralni, annyi, hogy nem merültem le annyit, de nem is ragasztottam le meg semmi... nem vigyáztam rá annyira, mint kellett volna, de így se történt semmi baj. Az első egy-másfél hétben be volt gyulladva, csípte is az alkohol elég rendesen, de aztán szép fokozatosan elmúlt :) én pirceingesnél csináltattam. simán alszok azon az oldalon, nincs vele semmi baj. talán ez is csak arra az első hónapra szól, hogy akkor fáj, ha azon az oldalon alszol, de nem vészes, hidd el. azthiszem kb. ennyi. ha van kérdésed, nyugodtan írj :)
2010. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia:) hát én nem kerülöm vele a vizet csak annyi h az első két napba nem tudtam ráfeküdni meg ugye forgatni kell:) nekem ez a pc-m harmadik napja és gyönyörű:) szal nefélj nem lesz semmi baj!!:)
2011. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia:D utolsó vagyok. kilövetted a füled?:D
2011. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!