Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műköröm építő márkákat...

Milyen műköröm építő márkákat tudtok ajánlani? Kinek mi vált be? Olvastam jót és rosszat is a CN-ről, a Brillbirdről is, a kevésbé elterjettebbekre is kíváncsi lennék. Kinek mi vált be műköröm építés, ill. gél lakkozás céljából?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok szakember, de a körmösöm Perfect Nailst és CN-t használ. Csak géllakjaim szoktak lenni, de 3 hét után is csak azért kell leszedni, mert már annyira lenőtt. Nekem jó tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, igaz kell egy ügyes körmös, aki meg is csinálja. :)
2019. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, körmösként építeni általában crystal nails zselével építek vagy 2m beautyval. Mind a kettőnél ki kellett tapasztalni mi az ami beválik és mi nem. Számomra a crystalnak is vannak elég gagyi dolgai (bizonyos crystalacok nem kötöttek meg a 72wattos uv/led lámpába). Nekem a dolgaim kb fele crystalos, van sok 2m beauty, perfect nails de pl profinails és moyra is. Az ár nem mindig takarja a minőséget sokszor a marketinget fizeted.
2019. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Diamond Nails gél lakkot használok, 5 éve. Csak magamnak csinálom, otthon. A DN építő zseléje is jó, azt használom szintén.

Próbáltam más márkákat is, de azokkal nem vagyok elégedett.

2019. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. márc. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!