Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit várnak tőlem? :O Szóval...

Mit várnak tőlem? :O Szóval ha 80/A -s melltartót hordok, az tényleg kicsi? És másnak ilyen korban mekkora volt? És mikor nőtt a legtöbbet?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Egy csomóan kismellűnek hívnak. Én nem értem miért, mert nem sokkal nagyobb az osztálytársaim cicije az enyémnél, meg 14 vagyok.
2010. júl. 4. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Még csak most fog nőni ne aggódj,a te korodban az A-s még belefér.
2010. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az A-s kosárméret tényleg kicsi. A melltartóméretben a szám nem a melled méretét mutatja, hanem a mell alatti szélességet., ez minél nagyobb, annál szélesebb a viselője háta.
2010. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban kicsi, de még csak 14 vagy, innen még nőni fog.
2010. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20:47-es vagyok.

Én 75/B-s melltartót hordtam 14 évesen, most már csak 70/A-t, mert lefogytam és sajnos sok ment le a mellemről.Viszont a Te méreted még sokat nőhet!!!

2010. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem felnőttként is kicsi egy nagy fogyás után, mégis találtam egy igen kedves pasit. Szoptatás szempontjából állítólag nem lesz gond. Valahol élvezem is, hogy az emberek az arcomba néznek, és hogy nem úgy néz ki, mint két tőgy. Ne is figyelj azokra, akik beszólogatnak, csupa önértékelési zavarokkal küzdő barom mind.
2010. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
én 85/C-t hordok, 13 évesen. és nem vagyok kövér attól h 85-ös :)
2010. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75/A 15 évesen. Tizennégy évesen Nekem még nem is kellett nagyon melltartó... Kb. 1 éve hordok melltartót, azzal egy időben, amikor elkezdtem a gimit.
2010. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én augusztusba leszek 14 de már 75D-s:D
2010. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez télleg kicsi de mivel még csak 14 vagy nem kell aggódni mert biztos, hogy fog még nőni!!
2010. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!