Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendőrnek szeretnék továbbtanu...

Rendőrnek szeretnék továbbtanulni, de van egy lyuk a fülemben?

Figyelt kérdés
Van 10mm-es fültágítóm, de ha kiveszem ott egy lyuk. Azért nem olyan vészes, és mivel fültágító kilőve munkaidő alatt, ezért az a kérdés, hogy felvesznek a lyuk miatt? A báttyám pl katona, szintén van egy kisebb lyuk a fülében, viszont nem tudom, hogy rendőrségen ez hogyan működik. Kizárt, vagy van esély rá?

2019. ápr. 11. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed idővel beforr kisebbre. Lehet zavaró lehet majd, hogy lyuk van a fulcimpadon de kibirhato.
2019. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom!:)

Es a fo kerdes hogy emiatt nem fognak problemazni, elutasitani? Nem egy orbitalis lyukrol van szo, eleg kicsike. Nem is azert mert engem zavar, hanem szimplan nem tudom hogy beleszolnak e ebbe

2019. ápr. 11. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Anno jelentkeztem Miskolcra (fel is vettek csak otthagytam), és volt 2 fülbevaló lyukam, 1 ajak pc-m és mellkason tetoválásom... ki kellett venni az ékszereket de nem szoltak bele. Ha rendőrnek mész lehet tágitod munka idő után, az meg h van egy lyuk a füledben semmit nem jelent. persze a 10mm tágesz tuán a lyuk feltünű de 5-6mm ig az semmi kb :)
2019. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki reggel, meló után tedd vissza.
2019. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam. De ha kiveszem akkor még mindig van ott egy lyuk. Viszonylag nagy. (Nem kell 2centisre gondolni, de egy 1 cm-es tuti van)

Az befolyásol valamit?

2019. jún. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!