Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mire gondoltok amikor...

Lányok mire gondoltok amikor a strandon megláttok egy izmos, sportos de nem hegyomlás srácot?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én semmire
2019. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmire, ha tetszik tovabb nezem, ha nem akkor nem.
2019. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmire.
2019. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Srácok, látjátok? Eddzetek magatok miatt, a lányok le se nutellázzák a testeteket. Ez meg is magyarázza hogy miért látok sokszor amorf alakú srácokat csinos lányokkal. Beérik azzal ha a srácnak önbizalma van meg humora.
2019. jún. 10. 13:52
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Azonnal benedvesedünk, le se tudjuk róla venni a szemünket, és már futunk is masztizni az öltözőbe. Általában együtt.
2019. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Azta mekkora gyökér vagy kérdező :D

Sajnálom h csak izomagy vagy, azzal csak ribiket fogsz találni :*

2019. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, konkrétan mi is a problémád?
2019. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyökér csak reálisan látom a dolgokat. Bajom pedig szerencsére semmi. Csak próbálom a lányoknak felfejtegetni a az észjárását, hogy mik azok amiket keresnek a srácokban. Igazából annyi selejt, ösztönlény srác van hogy egy átlagos de normális srác is bármikor találhat magának barátnőt Én igényesnek tartom magam, nagyon megválogatom azt akivel együtt vagyok. Inkább egyedül voltam 5 évig ha épp nem jött senki. Igazából fontos hogy tetsszek magamnak és ez a lényeg. Csak megtapasztalom fokozatosan hogy amiket a férfiak beállítanak gátnak (nincs BMW-jük, nem 180 centisek, nem izmosak és egyebek) azok csak mende-mondák. Ugyanakkor remélem hogy engem nem a kocsim stb. miatt fog szeretni egy lány de a külső számomra fontos. 50% külső a többi a belső. Ezt nem értem, hogy a lányok nagy részénél nagyjából 80% belső, a többi a külső. Nem vagyok gyökér csak igazából frusztráló kicsit mikor az ember mindent megtesz azért hogy ne legyen átlagos tömegsrác, a lehető legnormálisabban viselkedik a lányokkal, vicces, meghallgatja őket, nem siránkozik, elfoglalja magát, hobbijai vannak, ad magára, foglalkozik a testével stb. aztán kimegy az ember a partra és azt látja hogy már a legsutább,legigénytelebbre is jut egy szép lány. Nyilván a lány attól még lehet rohad belül és lehet nem egy főnyeremény. Mint mondtam nekem a belső is nagyon fontos ezért nem csak felszínes a gondolkodásom és kinézetcentrikus. Sok mindennel megvádolnak itt hisz nem lehetek egyszerre normális és helyes. Esetleg az egyik, vagy a másik. Olyan nem lehet hogy ezen az oldalon kérdést írjak ki és mindkettő meglegyen. Itt nem ehhez szoktunk hozzá, sőt kint a nagyvilágban sem többnyire. Kell lennie valami hibának a gépezetben így könnyebb elfogadni mindenkinek hogyha neki nem jut olyan aki minden tekintetben kiválóan megfelel.


Amúgy egyszerűen megfelelési kényszerem van, de ez nagyfokú beleérzőképességgel, empátiával is jár, azzal hogy mindig fejlesszem magam. A negatív oldala hogy kirekesztenek mert a kemény ellenfelet láthatják bennem vagy az önimádó kis pecset ami nem igaz. Szerény vagyok és voltam mindig csak zavar az igénytelenség nem tudok mit tenni. Egy igényesebb társadalomban szeretnék élni de sosem lesz itt ilyen.

2019. jún. 10. 15:19
 9/12 anonim ***** válasza:

LOL.

Szóval mi is a baj azzal, hogy vannak olyan lányok, akik nem ugranának rá minden sportos ferfira, vannak olyanok, akik igen, és vannak olyanok, akik megnéznék? Mert a kérdésre kapott válaszokból semmi abnormális nem szűrhető le, csak ez. De ezt kérdés nélkül is mindenki tudja.

Tulajdonkeppen mik lettek volna a számodra kielegitő válaszok?

2019. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Elcsurranna a nyálam LOL<3:)



de nekem NEMCSAK a külső számít, hanem legyen a belsője is rendbe, én olyan emberrel, aki nem klappol kívül-belül, össze se jöttem sose. 180 centi alatt szerintem is béna valaki, ugyanúgy akk is, ha csüng a hasa, nem pedig kidolgozott.

Nem azt mondom a belsőre meg, hogy legyen 200-as IQ-ja, de legyen normális, nem nagyképű, nem bunkó, nem h lye.

2019. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!