Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Gigi es Bella Hadid szerintete...

Gigi es Bella Hadid szerintetek szep?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, nem kifejezetten ocsmanyak, de szepnek se mondanam oket semmikepp. En valahogy semmi kulonlegeset, szepet nem latok az arcukban. Margot Robbie, na o peldaul tenyleg szep. De en az elsokent emlitett ket holgyet kb. Alexis Renhez tudnam hasonlitani. Szoval szo se rola, test az lehet 10/10 az emlitett holgyeknel, de szerintetek arcra tenyleg szepek?
2020. ápr. 30. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Giginek szép arca van alapvetően.

Bella viszont kifejezetten csúnya szerintem, nem tudom, mit esznek rajta annyian.

Hosszú, megnyúlt lóarca van, akár egy rossz transzvesztitának.

2020. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Bella sokkal szebb Giginél. Giginek átlag meg manófeje van, engem egyáltalán nem izgat, Bellát viszont dugnám.
2020. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Az első válaszolóval teljesen megegyezik a véleményem.
2020. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Szerintem szép mindkettő.
2020. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
szerintem Gigi a legtökéletesebb nő, nála szebbet nem tudok elképzelni. Tényleg manós a feje, de nekem így tetszik, néha már kicsit gay hajlamaim vannak felé. Bellának a szeme tetszik, de az is csak azért mert hasonlít Gigi-re :D több semmi nem tetszik benne, talán az hogy kreol. De szerintem a plasztika után is tök átlagos girl next door.
2020. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Férfiként én Gigit látom tök átlagosnak, egyáltalán nem kéne. Bella vonzóbb sokkal, de egyik se az esetem.
2020. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szépnek szépek,plasztika nélkül viszont Bella pl. átlagos vagy átlagon aluli volt...
2020. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Kifejezetten borzalmas mindketto, smink nelkul megijedek toluk. Bellan meg atment vagy 10 sebesz. Ez van, ha az amugy is atlagos ex modell anyuka egy undorito arab sugar daddyvel tometi magat a penzert. Ilyen szep gyerekek szuletnek belole
2020. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Bella sokkal különlegesebb, elegánsabb.

Gigi 1 tucat amcsi csaj

2021. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!