Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik a legkedvesebb/normalis...

Melyik a legkedvesebb/normalisabb ismert modellügynökség?

Figyelt kérdés

Jelentkeznék egyhez, de szeretnék rendes, normális ügynökséget keresni.

Hallottam már olyan modellekről, akik azt mondtak, az ügynökségük olyan, mint egy kis csalad..

Az önbizalmam még eléggé törékeny, nem szeretném, ha az ügynökség földbe döngölné..

Segítsetek legyszi!



2020. máj. 7. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Az onbizalmadon sajat magadnak kell alakitanod, a modellszakma borzasztoan “cutthroat” sajnos. Neha a sajat fejlodesed erdekeben dongolik foldbe (maskor meg sajat maguk szorakoztatasara.:))

Amugy VM, Crisp.

2020. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha az önbizalmad nem stabil, akkor ez nem a te szakmád.
2020. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az en dontesem, hogy mit szeretnek csinalni. A kérdésemre kérek választ :)
2020. máj. 7. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak tanacsot szerettunk volna adni, talan tapasztalatbol beszelunk. :) De nyilvan a te dontesed, sok sikert. A karrieredhez mindenkepp elengedhetetlen lesz ez a hatarozottsag...;-)
2020. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem egy komolyabb ügynökségnél alap elvárás a határozottság.
2020. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én VM-et, The Diary-t és OMG-t ajánlom leginkább. Jah es az önbizalom miatt ne aggódj, eleinte én se hittem magamban, csak a barátaim biztatására jelentkeztem, de idővel megjön majd az önbizalmad és ha látod hogy a profik mit tudnak kihozni belőled, lassanként el fogod hinni hogy van helyed a modellszakmában! :)
2020. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam a Crispnél castingon! Igaz, nem vettek fel, de nagyon jól éreztem magam náluk, tényleg barátságos volt a hangulat:)
2020. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A VM a legjobb ahhoz jelentkezz :)
2020. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!