Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbara sokkal szebb,...

Palvin Barbara sokkal szebb, mint Mihalik Enikő (ő nem is igazán szép), mégis kb. hasonlóan sikeres modellek. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Én még nem is hallottam az utóbbiról.
2020. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
A modellkedésben nem a szépség a lényeg. Sőt, a legsikeresebb modellek között nagyon sok kimondottan csúnya lány van. Enikőnek nagyon különleges arca van, sokan ezt csúnyának látják, viszont a modellkedéshez tökéletes. Az sem elhanyagolható tény, hogy évekig Carine Roitfeld (Vogue főszkerkesztője) fia reszelgette, szerintem ezért emelkedett fel a csillaga ismét az utóbbi időben, hiszen már nem fiatal. Most szakítottak, szerintem itt a vége, fuss el véle a hírnévnek. Ami pedig Barbit illeti, ő a legszebb nő a világon, és a modelliparnak szép nőkre is szüksége van, a szépség sosem megy ki a divatból.
2020. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert a modell szakmában még mindig nem előírás a szépség.

Ha az illető Palvin Barbi / Gigi Hadid / Kendall Jenner szintű szupermodell, - amitől ma már elválaszthatatlan a média/celebeskedés, köztük elvárt az átlag felettien szép arc, - legalább is a többség az ilyen lányok közül kerül ki. Bár itt is van kivétel. Bella Hadidnak kifejezetten ronda feje van, - Enikő nagyságrendekkel fölötte van, mégis nyomatják ezerrel.

Viszont ahhoz, hogy egy modell sikeres legyen a szakmában, gyakran alkalmazzák kifutón, nem kell szépnek lennie, - csak méretekben, karakterben megfelelni a sztenderdnek.

2020. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem Eniko sokkal jobban tetszik, Palvin Barbaranak az a tipikus tucat szep arca van, kb minden influenszer igy nez ki instan.
2020. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív. Mindenkinek más tetszik.
2020. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
61%
Nekem nem jön be a palvin. Kib@xott mű
2020. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Enikő nagyon szép.
2020. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nekem Enikő sokkal jobban tetszik. Ilyenkor mi van? Nem lehet ilyet kijelenteni, hogyha neked jobban tetszik Barbara akkor ő a szebb, mert másnak meg más. Valakinek Naomi Campbell a legszebb a világon na bumm. Ízlések és pofonok.
2020. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!