Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotós helyek Budapesten?

Fotós helyek Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel már egy ideje tervezzük, hogy elmegyünk fotózni. Van gépünk is, viszont még mindig nem találtuknk olyan helyet, ahol jó fotókat lehet csinálni.


Nem olyasmire gondolok, hogy lánchíd, város és hasonló közkedvelt fotós ( 'tömeg') helyek. Jó lenne valami különleges hely kevesebb emberrel, ahol akár órákig el tudunk lenni, nyugiban.


Ha tud valaki ilyesmi helyet Budapesten, annak nagyon megköszönném, ha leírná. <3



2020. aug. 16. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem Budapesten mindenhol lehet fotózni.
2020. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na de mégis, természet, táj, épület, kert, mi?
2020. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egymásról csinálnánk képeket, ezt kihagynam
2020. aug. 16. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Facebook, urbex csoport
2020. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pályaudvaroknál a peron vége, Fiumei úti sírkert, Csepel Művek, Kopaszi gát, kilátók közül a Széchenyi vagy a József-hegyi (bár ez utóbbi elég lepukkant), amfiteátrumok, Filozófusok kertje
2020. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenki mást lát egy helyben. a nektek tetsző helyeket nektek kell megkeresni, mert ami másoknak tetszik, az nektek nem biztos. meg az egyedi, nem tömeges dolgokat is nektek kell megkeresni, mert amit egy ilyen tömeges oldalon a tömeg ajánl nektek, az már nem nagyon lesz egyedi...
2020. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló, igazad van, csupán gondoltam tájékozódom kicsit, hogy mik vannak a közelben.
2020. aug. 17. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gül baba utca, ahonnan fel tudtok menni a Gül baba türbéjébe is, szerintem mindkettő jól néz ki.

Vagy pl. a Füvészkert vagy sashalmi kilátó is szép, meg szerintem a 4-es metró néhány megállója is egész jó fotóhelyszín lehet.

Ha pedig nem gond, hogy nem pont Budapesten van, de ahhoz közel, akkor még szerintem a Lupa tó néz ki jól, vagy ha az erdősebb helyeket kedvelitek, akkor a Rám szakadék.

Amúgy örülök, hogy feltetted a kérdést, mert engem is érdekelnének még budapesti fotós helyszínek :D

2020. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%
Nekem a kedvenc helyeim ilyen rét vagy erdő nem BPen lakon úgyhogy annyira nem ismerem a várost ezért nem tudok pontos helyet adni
2020. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!