Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetőségem van modellnek lenni?

Lehetőségem van modellnek lenni?

Figyelt kérdés
1,53 cm vagyok, 40 kg, 80-60-90. És szép az arcom(kerek arcom van), hófehér bőröm,szép fogaim.

2020. okt. 18. 02:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ezt így nem igazán lehet megmondani? Ha azt mondja, arcra teljesen úgy néz ki mint Palvin Barbi, akkor is esélytelen lenne. Onnantól, hogy 153 centi, kizárt dolog. +20 centi kéne, hogy a minimum magassága meglegyen a modellkedéshez. De ennek te is utána nézhettél volna kérdező, minden modellügynökség oldalán kint vannak az elvárások, vagy ha rákeresel, hogy hogyan lehetnék modell/kiből lehet modell és hasonlók, 1001 cikket, videót, vagy Gyakori kérdések kérdést kidob a témával kapcsolatban, és az összesben a magasság az első és a legfontosabb. Sajnálom.
2020. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, szerintem ezt te sem gondoltad komolyan 153 centivel. A csapból is az folyik, hogy a modelleknek magasnak kell lenniük, téged hogy került el ez az infó, ha érdeklődsz a szakma iránt? Még 170 cm-el is nagyon kevés esélyed lenne, ott még az is extra alacsonynak számít.

Egyébként 1,53 m, nem cm. Most lehet belekötésnek venni, de a későbbiekben neked lehet kínos, ha ezeket kevered.

2020. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Lehet éppen modell a kérdezé, csak kérdés, milyen fajta modell. Kifutó nyilván nem, de fotómodell igen.
2020. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig nincs olyan, hogy csak fotómodell. Oda is olyanokat vesznek fel, akik a kifutóra is megfelelnek.
2020. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagy.
2020. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Szia

Nekem is mondták már párszor, hogy meg kéne próbálnom. Nagyon örültem neki, hogy így gondolja pár ismerősöm, mert mindig is nagy álmom volt hogy kipróbálnljam magam ebben, illetve a méreteim is megvannak hozzá. A gond viszont az, hogy 16 éves létemre 160cm vagyok, amivel lássuk be, nem sok esélyem van a 175cm-s lányok között :/

Minden esetre én azt mondom hogy ne add fel, nem állítom, hogy nagy a valószínűsége, hogy igazi modell legyél, de ez esély sosem 0%! <3

2020. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!