Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellként dolgozó lányoknak...

Modellként dolgozó lányoknak van más foglalkozásuk is,vagy csak a modellkedésből is meg tudnak élni?

Figyelt kérdés
Tehát van olyan köztük aki a modellkedés mellett reggel 4-kor fölkel és megy a Lehel piacra zöldséget árulni?Vagy megy egy irodába könyvelőként dolgozni?Vagy pultosnak egy kocsmàba?Vagy árufeltöltő a Tescóba?Tehát a modellkedés mellett kell máshol is dolgozniuk,ha meg akarnak élni?

2020. okt. 27. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Palvin Barbara megél belőle. Más meg nem. Ez ugyanolyan, mint sok más foglalkozás: van aki keveset keres, van aki sokat.
2020. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 de a Palvin Barbinak nincs civil foglalkozása?Könyvelő,kozmetikus,cukrász,bolti eladó,ilyesmi?Csak a modellkedéshez ért?
2020. okt. 27. 18:08
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Neki nincs, hiszen olyan fiatalon fedezték fel, hogy már iskola mellett is modellkedett. Egyébként sok modellnek nincs másik munkája, egy-egy fotózással ők nem annyit keresnek mint egy átlag havi fizetés. Illetve a rendes modellek ügynökségeknél vannak, ahol mindig keresnek nekik munkát, amikor pedig véletlenül nincs szerződéstől függően biztosítaniuk kell valamennyi fizetést a modellnek.
2020. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Személyesen két modellt ismerek, jelenleg mindketten egyetemen tanulnak, viszont nem tudom, mellette modellkednek-e még. Egyikőjük nincs fent az ügynökségük oldalán, de a másikuk igen, szóval lehet, hogy az egyik lány már abbahagyta a modellkedést.
2020. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 de a modellkedés az nem olyan mint az alkalmi munka?Modellként nem lehet nyugdíjba menni.Most lehet,hogy megy a szekér Palvin Barbinak,de mi lesz vele 10 év múlva?Vagy összeszed addig annyi pénzt,hogy ne kelljen dolgoznia?
2020. okt. 27. 18:30
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 de van valami szakmájuk a lányoknak?Mihez értenek?
2020. okt. 27. 18:31
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Mondom, hogy jelenleg egyetemen tanulnak, milyen szakmájuk lenne még 🙄 amúgy egyikőjüknek van egy fogorvosi asszisztens végzettsége, azzal dolgozott is. A másik 23 évesen kezdte az egyetemet, addig fixen csak a modellkedésből élt.
2020. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 azt lehet tudni,hogy az első lány miért nem dolgozik most fogorvosi asszisztensként?Nem volt megelégedve a fizetéssel?
2020. okt. 27. 18:50
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezt nem kérdeztem tőle, mikor egyszer szóba került a dolog, akkor azt mondta, hogy eleve az volt a terve, hogy egyetemre (is) jelentkezik, mert több lábon akar állni. Szerintem ez tök becsülendő dolog amúgy.
2020. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Alkalmi munka de mint írtam is ők nem annyit keresnek egy-egy fotózással mint egy átlag ember havi fizetése. Palvin Barbi már most megtehetné, hogy visszavonul gyűjtött ő már annyi vagyont, hogy vígan elélne munka nélkül. A legtöbb modell (itt a tényleges modellekre gondolok, akik rendes ügynökségeknél vannak) hiába él fényűző életet még így is tud félretenni a későbbiekre. Emellett pedig sok lány és fiú tanul egyetemen mint ahogy a másik válaszoló is írta, hogy az ő ismerősei is tanulnak mellette.
2020. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!