Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen a csontos alkat? Van...

Milyen a csontos alkat? Van aki ilyen mint en? kuldene kepet ?

Figyelt kérdés
Genetikailag vagyok vékony, van azért mellem, van kis feleslegem a pocakomon, alul inkabb hosszu labak, fokhagyma fenek(azt hiszem), de van rajta azert haj csak izom nincs, vekony bokam van (az rettentoen vekony sajnos)... azt mondjak csontos vagyok... de sajnos nem tehetek rola :(
2020. okt. 30. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen vagyok. Sajnos a genetika ellen nem lehet mit tenni. De az edzes nagyon sokat segithet.
2020. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te edzel? :) mert ha igen, adhatnál tanácsokat
2020. okt. 30. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Sokszor elkezdtem de abbahagytam idö hiany miatt :( de ajanlom Chloe Ting csatornajat. Sok edzes terve van biztos talalsz neked valot is:)
2020. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl husinak tűnök elsőre, szimplán pici termetem van, és ezért tűnök dagadtnak, hiába koplalok és nem vagyok amúgy duci. De pl ha valakinek az ölébe ülök jön a De csontos a segged!, vagy megöleltek és akkor mondták nekem, hogy Hú de csontos vagy! :D Nem kell vékonynak lenni hozzá egyébként, de igen, a vékonyak csontosak általában. Anyukám az ellentétem, ő széles vállú és erős alkatú nő(feleslege is van bőven), mégis marha csontos háta és válla van.
2020. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!