Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellekdni 21 évesen késő?

Modellekdni 21 évesen késő?

Figyelt kérdés

Most végzem el az első szakomat, még sose próbálkoztam de elküldtem a jelentlezésemet pár helyre, a koromat eltitkolva.

Jövőre fulltimeban szeretnék, ha felvennének mert nem akarok úgy mesterre menni, hogy online órák vannak..


2020. nov. 12. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2020. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és behívtak, az egyik ügynökség azt mondta, hogy le kell vágni a hajamat nagyon rövidre (most hosszú) és ilyen pixie formájúra, amivel szerintem nagyon csúnya lennék dehát elvileg ők értenek hozzá...
2020. nov. 12. 10:27
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Mutass már magadról egy képet.
2020. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
A te életed. Levághatod, de ha nincs szerződésed velük, bármikor mondhatják, hogy nem, ezt azért tartsd szem előtt.
2020. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
nehogy levágasd a hajad, főleg úgy ne, hogy nem is szerződtek még veled!
2020. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Amatőr szinten nem az, de a profi karrierhez már igen, azok a nők mind ilyen 15-16 évesen kezdték. De gondolom, nem is a NYC kifutó a cél, hobbiként meg nyugodtan elkezdheted.

Levágatni viszont addig eszedbe se jusson a hajad, amíg nincs egy szerződésben garantált munkád, ahol ezt kérik (megtehetik, de nem úgy, hogy valaki csak úgy odabüfögi - és akkor sem kötelező elvállalnod). Ja és kerüld az olyan “ügynökségeket”, ahol előre kell fizetni, mert azok kamuk. Az igaziak tudják, hogy ha valakit felvesznek és sikeres (a profik ált tudják, kiben van lehetőség), akkor az bőven kitermeli nekik a kezdeti befektetés árát.

2020. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Olyan jókat tudok mosolyogni az ilyen kérdéseken :))) mert ez csak így működik, nincs kedved továbbtanulni, úgyhogy elmész egyet modellkedni és az első ügynökség már hív is. Meg még a hajadat is levágatná, persze :))


Na akkor elmondom neked, hogy egy igazi normális ügynökség soha nem közli veled az első találkozón, hogy le kell vágatni a hajad.


Sok szerencsét a “karrieredhez”


Üdv: valaki aki TÉNYLEG dolgozik a szakmában

2020. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

"a profi karrierhez már igen, azok a nők mind ilyen 15-16 évesen kezdték"


Inkább 12-13 évesen. A 15-16 éves kor a modelleknél átlagéletkor. Huszonévesen már öregek a szakmához.

2020. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem tudom miért érdemeltem ennyi rosszindulatot. A lényeg, hogy most ráérnék minden energiáamt erre fordítani, tudnék külföldre utazni. Találkoztam egy ügynökkel, aki azt mondta, hogy ,,sok nagyon hasonló karakterű lány van most a piacon" mint én és ezt fel kéne dobni egy hajjal.

Nem fizetős ügynökséghez fogok menni, nem tizenéves ostoba libácska vagyok, hogy majd akkor befizetek 120 ezret és biztos lesz munkám, ha nem vesz fel egy budapesti top ügynökség azzal, hogy látnak bennem fantáziát (haj ide vagy oda) akkor inkább nem modellkedem :D parasztok

2020. nov. 12. 12:34
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

“Ügynökkel”, persze, ezt mondta magáról...

Józan paraszti ésszel gondoljunk bele a “szakértő” tanácsba: az arcod szerinte rendben, mondjuk hozzáteszi azért, hogy tucat, de mindegy, lépjünk túl, arc ok. De fú a hajad az nagyon nem. Pont egy olyan részedbe köt bele, ami a későbbi karriered során BÁRHOGY alakítható és a partnerek nem is félnek elvárni ezt a modellektől a munkáért cserébe. Ő meg már most pezseg, hogy vágasd tüsire a hajad mindenféle szerződés stb nélkül, ami biztosíték lenne a munkára.

Ha valakiben látnak fantáziát, akkor nem szabnak ilyen nevetséges kitételt, hidd el. Olyat még talán mondanak, hogy x centivel bővebb a derekad, le kéne adni belőle (bár ezzel se foglalkoznak, mert van ezernyi másik jelentkező, aki tökéletes méretű), de nem a hajaddal fognak szórakozni, ha egyébként szép, ápolt (és feltételezem, hogy az, ha modellkedni akarsz). Utóbbi a fontos, nem a színe vagy a hossza, amit bármikor meg lehet változtatni az aktuális munka igényei szerint.


Ja egyébként meg kösz a tahó stílust mindazért, mert le mertem írni, hogy amatőr szinten nem vagy elkésve, nem célszerű levágatni a hajad adott, szerződéses munka nélkül és hogy ne dőlj be a lehúzós ügynökségeknek. Látom, utóbbin sértődtél halálra, mert hát te nem “tizenéves” (fuh, már kemény KÉT! éve) libácska vagy már. Bezzeg egy számodra ismeretlen embernek gondolkodás nélkül megkopasztanád magad. Én kérek elnézést, hogy ilyen szintű naivitás láttán fel merészeltem hívni a figyelmed a további veszélyekre.

2020. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!