Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hova kellene jelentkeznem...

Hova kellene jelentkeznem modellnek?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok 59 kg. Már sokan mondták az arcom miatt, hogy jelentkezzek modellnek valahová, már az utcán is megállítottak páran, sőt egy vadidegen mondta nekem, hogy mennem kéne a szemeim miatt, de nem tudom hol kezdjem el.

Az a baj, hogy tudom a magasságom miatt nem sok esélyem van, de hátha itt tud valaki tanácsot adni.



2020. dec. 21. 18:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. dec. 26. 23:50
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Attól is függ, milyen fajta modell akarnál lenni. Fifutó így nyilván kilőve.
2020. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%

53 kg mióta nehéz, emberek? Meg vagytok zakkanva??

Amugy hobbi szinten lehetsz fotómodell, akár zsebpémznek is jól jöhet a dolog. Ha jó fotóssal csinálsz több projektet, akár még magazinba is be kerülhetsz ha pl. egy szerkesztő felfigyel a képeitekre. Jeletkezz modell-fotós csoportokba. Kezdésnek mindenképp tfcd fotózásokkal kezd. Ha nem vagy még 18, elötte beszélj a szüleidddel és kisérjen el egy felnött.Soha ne vállalj el gyanus alaktól semilyen munkát,MINDIG kérj REFERENCIÁT!

Röviden ennyi. 😊

A súlyod miatt meg ne aggódj. Azzal van a baj aki 160cm és csak 45 kg. 45kg egy kisgyerek súlya. Egyébként könnyű meghatározni,mennyi az ideális súly. Ha pl 145cm vagy akkor 45kg az okés. Ha 163cm akkor 63kg. Stb.

Vagy ird be BMI kalkulatorba. De ketlem,mivel kétlen hogy sok lennél. Én 154cm vagyok, 60kg és épp hogy átcsúsztam a felsö korláton. 😊

2020. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

13-as, köszönjük, Emese!

Egy dagadt törpe irigy vagdalkozását hallhattuk. Igen, ha te lekezelhetsz, kisgyerekesnek csúfolhatsz egy vékony nőt, akkor téged is lehet bunkó jelzőkkel illetni. Ennyi erővel neked a magasságod is kisgyerekeknek megfelelő.

Felvilágosítalak, hogy de, 53 kg ehhez a magassághoz (ami egyébként kevés, tehát igazából nem is releváns a kérdés) baromi sok a MODELLVILÁGBAN (ami ugye tudjuk, hogy sajátos paramétereken alapul). 175 centis modellek szoktak ekkora súlyban lenni. A tiédben meg a 180 centisek. De biztos kisgyerekek súlya, aha. Mesélj még.

Ja és hülyeségeket is írsz. 172-173 cm alatt NEM lesz senki modell. Semmilyen. Fotómodell sem, mert azok is olyan lányok, akik a kifutóra is megfelelnek. A (nálunk szinte nem is létező) petite kategória is 170 körülieknek van.

2020. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem 53 kg, hanem 60. És ez normális modellnél baromi sok. Plus size-hoz meg kevés. Én is ennyi vagyok 167 cm-vel, és látom magamon, hogy modellnek már bőven sok lennék (persze mindegy, mert alacsony is vagyok) Ugyanis a modellek vékonyak, nem ideális súlyúak. Wow.

Ha te azokat is modellnek hívod, akik a Tesco újságokban reklámozzák az akciós csirkefarhátat, az a te dolgod, de normális ügynökség nem áll le egy 60 kilós alacsony csajjal, hát rá sem mennek a sztenderd ruhák.

2020. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!