Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik modellügynökséget...

Melyik modellügynökséget ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Debrecenben keresek jó, megbízható modellügynökséget.

Pár infó rólam:

Magasság:180-181 cm

Kor:még 14

Barna haj, szem

Lány vagyok


Mondták már többen, hogy szerintük modellkedhetnék, tennék egy próbát, kipróbálnám. Mondták azt is, hogy szép az arcom, az alakom. Ezt én annyira nem látom, de kritikus vagyok magammal szemben. Nem erre szeretném feltenni az életem, de érdekelne, ki szeretném próbálni.

Ha tudtok tapasztalatból, esetleg hallásból megbízható ügynökséget, esetleg tanácsokat hozzá, megköszönöm :)



2021. márc. 11. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Debrecent felejtsd el. En is debreceni vagyok, nincs itt semmi komoly cég.

A Visage Modellshez küldd el a fotót.

2021. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia, a Visage models nagyon jó. Oda küldd el a jelentkezést.Viszont ha 14 évesen 180-181 vagy akkor pár év és túl magas leszel modellnek.
2021. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na végül? Elküldted a képed? Azóta hány cm lettél? Csak azért kérdezem, mert nekem is van valakim, aki 14 éves , de már 186 cm....Ő sem tud dönteni, hogy jelentkezzen, vagy sem....
2023. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!