Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Gyerek korom óta modell...

Gyerek korom óta modell szeretnék lenni, de sajnos csak 164 cm vagyok és kb 50 kg , és úgy tudom hogy 170+cm a megfelelő , igaz ez vagy esteleg van esélyem a modellkedésre ?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Igaz, még a 170 is kevés a legtöbb helyre, 173 az alsó határ általában.

Fitness modell lehetsz esetleg vagy szépségversenyekre jelentkezz.

2021. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg fotózáshoz, termék bemutatáshoz még elmehez, de a 164 nagyon kevés.
2021. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. De még lehetsz influencer, fitnessmodell vagy dubajozós k.
2021. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Psylocyber válasza:
67%
Miért akarsz modell lenni? Nem érzed úgy magad tőle, mint egy darab csirkefarhát a piacon? Szerintem kevés ennyire megalázó "munka" létezik.
2021. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan annyi centi magas vagyok mint te csak 7 kilóval kevesebb, elég erős szuggesztív kisugárzással. Mégsem gondolkoztam sosem modellkedesen mert alacsony vagyok hozzá. Esetleg alternatív modell lehetnék mert elég érdekesen nézek ki de nem a testemből akarok profitálni. Rajz modellnek szívesen elmennék de kb ennyi. Szerintem te is keres valami reálisabb álmot magadnak. Persze mint irták fitnessz modell még lehetsz de ez a világ nem ad biztos talajt. Inkább valós célokat tűz ki magad elé.

Hidd el sokkal többre tudnád vinni egy jó szakmával vagy diplomával. A modellkedés olyan mint az élsport. Sok ezerből 1 nek sikerül a többinek viszont csak bele őlt idő és energia ami nem térül meg.

2021. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
86%

Én 179 cm vagyok.

Ne akarj annyi lenni.

Engem is ezzel a model dologgal unszoltak a szüleim amikor már az óvodában akkora voltam mint az óvónő.

Egész életedben kb 1 pasi nem mer megszólítani, hacsak nem kosaras, pechemre nem tetszenek a 2 méteres pasik.

Örülnék ha akkora lennék mint te, hidd el.

2021. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
arc, haj, kéz, körömmodell lehetsz, ezeknél nem számít a magasságod. csak jó haj, szép/markáns arc és formás kezek és erős körmök kellenek
2021. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kifutómodell szeretnél lenni, ahhoz viszont valóban nagyon alacsony vagy.
2021. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!