Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 1 hét múlva lesz egy nagyobb...

1 hét múlva lesz egy nagyobb fotózásom, amire szeretnék nagyon jól kinézni. Nem vagyok dagi, de akarok még ‘faragni’. Arra gondoltam hogy csak ropit próbálok enni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Na szóval először is tudom hogy nem helyes, nincs is baj a testemmel, de kiszeretném hozni a maximumot. 45 grammos ropiba van 170 kcal kb. Mit gondoltok?

És köszönöm de nem kérek negatív válaszokat!


2021. jún. 8. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld légyszíves, legjobb esetnem sem fogsz jól kinézni, maximum az arcodon fog meglátszódni, hogy sápadt, beesett és baromi rosszul fogsz kinézni, esetleg össze is eshetsz, semmi értelme az egésznek. Max ne egyél a fotózás előtt, és akkor a hasad lapos lesz, azon kívül meg étkezz kiegyensúlyozottan, ennyi. Nem kell ilyen hülyeséget csinálni, ha ki is bírod, az arcodon látszani fog a szenvedés, ha meg nem bírod ki, akkor meg bezabálsz mindent utána. Megéri? Nem.
2021. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Miért ropit? Az só és liszt. Azzal csak a legrosszabbul jársz. Ha fogyni akarsz, akkor egy hétig csak igyál, én is úgy szoktam csinálni, hogy 2-3 hétig csak iszok. Napi 1000 kalóriát beviszek így, aztán az épp elég.
2021. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Mi a halált iszol, amivel beviszel 1000 kalóriát? 3 üveg kólát? Ennél még a ropi is értelmesebb, meg cukormérgezést se kapsz, fuuu...

Ha már 1000 kalóriát tartani akarsz (de mégvaz is kevés), akkor legalább normális ételekből legyen.

2021. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3, te sügér, 1 liter narancslében van több, mint 500 kalória. Egy smoothie mellé, meg két energiaital, és már 1100 kalóriánál tartasz.
2021. jún. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez aztán nagyon szuper, sokkal jobb mint a 3 üveg kóla. xD
2021. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia valószínűleg már nem aktuális a kérdésed, de a jövőre vonatkozóan...SOHA NE CSINÁLJ ILYET! Bocsanat, csak a barátnőm anorexiás volt, és hónapokat töltött a kórházban, a végére pedig annyira rossz lett a helyzet, hogy már infúziót kellett beadni neki, hogy a rágással se égessen energiát.

Hidd el csinos vagy, és nem szorulsz fogyásra. De ha ezután is úgy ítéled meg akkor javaslom a sportot.

2021. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!