Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Perfect Models Management;...

Perfect Models Management; lehuzas vagy kecsegteto jovo?

Figyelt kérdés
Bevalogattak a Perfect Modelshez, azonban szukseg lenne egy portfoliora, hogy tudjanak velem dolgozni. Az ugynokno kizarolag egy fotos holgyhoz iranyitott, ahol 125 ezer egy portfolio, mondvan ok csak az o kepeivel tudnak dolgozni. Egyebkent elvileg nagyon beleillenek az ugynoksegbe, szepsegkiralyno kategoriat is ramhuzta a no, meg hogy a beauty es hajfotozasokban biztos ki tudnek teljesedni, garantalja hogy lesz munkam. Nem mintha ne tudnam allni a fotozast, de nekem ez valahol buzlik. Ha annyira foglalkoztatni akarnanak, nem hinnem higy nekem kene allnom ezt a nagy osszeget. Semmi garancia nincs arra hogy ez megterul. Nektek esetleg van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Nagyon tanacstalan vagyok, amugy nagyon szeretnek modellkedni, csak az adottsagaim tenyleg inkabb beauty kategoria, mint kifuto. 170 cm vagyok es 60kg, hosszu barna gondor hajam van, barna szemem es kreol borom, meg nagyobb a fenekem es a mellem is mint az altalabn keresett modelleknek.
2021. aug. 16. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen méretekkel te is tudod a választ.
2021. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzás
2021. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyik barinőm volt ott lehúzták tőle is ezt az összeget portfólióra fizette a utazásait is és egyetlen 1 munkát sem sikerült összekaparnia mert ahova hívták ott mondhatni majdnem éva kosztümbe kelett volna szerepelnie. Ha komolyan szeretnéd ezt űzni inkább más.
2021. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!