Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagyon szeretnék modellkedni...

Nagyon szeretnék modellkedni de anyukám nagyon ellenzi pedig ez minden álmom. Egyáltalán nem támogat benne és nem tudom mit csinaljak hogy ne igy legyen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Legyél tőle teljesen független és utána azt kezdesz az éketeddel, amit akarsz.
2021. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Maradj a realitás talaján, valószínűleg ő is azt teszi. Lehet, hogy ha tanulnál mellette egy általánosabb szakmát, és hobbi szinten kezdenéd, ő is pozitivabbam állna hozzá.

Egyrészt nem minden fenékig tejfel az életükben.

Nem tudom, hogy milyen adottságaid vannak, de vagy nagyon szépnek vagy nagyon mázlistának kell lenni, hogy valaki karriert fusson be.

Vannak kifejezetten az ilyen álmokat dédelgetőket nagyon csúnyán lehúzó (anyagilag) ügynökségek.

Nagy a konkurencia, és változó a kereslet.

Ha ne adja Isten megsérülsz, vagy történik valami más, ami "csökkenti az értékedet" munka nélkül maradhatsz.


Viszont ha van egy szakmád, akkor akkor utána is el tudsz helyezkedni.

Sőt, ha a munka mellett csinálod, fel tudod mérni, hogy egyáltalán tetszik-e a melós része is a csillogáson kívül.

Van-e kereslet rád?

Ha pedig úgy látod, hogy valóban tudsz ezen a téren hosszú távon dolgozni, és tetszik is, akkor felmondhatsz.

Ha mégsem jön be, akkor meg van egy szakmád :)


Ne add fel, és drukkolok, hogy sikerüljön azért :)

2021. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
2-eske, az aggódó nagymama teljesen reálisan írt. Viszont létezik az úgynevezett mélyvíz-helyzet is. Miért nem jelentkezel Heidi Klum: Germany’s Next Topmodel müsorába ?
2021. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta modell szeretnél lenni?
2021. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-aska, elég messze vagyok (2-es) a nagymama kortól, de azért köszi. :D

Mi ugyanezt csináljuk a családi kamasszal, csak ő énekes szeretne lenni, de érti a lényeget. Kórusba járt, amíg lehetett, de most nem tartanak próbákat.

Ha akar menni tehetség kutatóba, még el is kísérem, támogatom.

De nem lesz mellette mindig a család, meg kell állnia a saját lábán. A pandémia is megerősítette, hogy tényleg bármikor jöhet valami váratlan, több lábon kell állni.

Nekem irodalmi ábrándjaim vannak gyerekkorom óta. Munka mellett, szabad időmben csinálom.

2021. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem is nagymamakorú illetöre gondoltam, hanem a felfogásra, mentalításra. Ugyanígy állt hozzám annak idején az én nagymamám is. Mindenesetre örülök, hogy nem vetted a szívedre... :-)
2021. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
22%
Győzd meg arról hogy modollkedni jó és nincs vele semmi gond
2021. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mik a méreteid?

Ez fontos..

2021. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A mereteim: 81-62-89 és 173cm magas vagyok(8-as)
2021. aug. 29. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ez lenne az a cél, amit én sem támogatnék, egy általános iskolás kislány esetében meg egyenesen kizárt. Neki még egyedül a tanulás a dolga. Miért nem engedném? A divat és a szépség képlékeny, változó és múlandó. Lehet, holnap kellesz valahova, holnapután meg már nem. Ez nagyon tud ártani egy tinédzser önbizalmának. Semmi szükség rá, hogy ebben a korban irreális paramétereknek kelljen megfelelni (soványság, diéta, kemény edzések, koreográfiák) és lehet megsértődni, de szerintem egy deka olyan jellegű sminknek vagy inkább vakolatnak sincs keresnivalója egy 13-14 éves kislányon, mint amiket ebben a szakmában használnak a fotózásokhoz. A magassarkú cipőkről, felnőtteknek, idősebb kamaszoknak való ruhákról nem is beszélve. Ráadásul nagyon kevesen futnak be és még kevesebben tudnak rendesen, főállásban megélni ebből.

Ha 16-17 évesen is nagyon szeretné, jól tanulna, megbízható lenne, akkor esetleg szóba jöhetne a dolog.

2021. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!