Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha a kifutókon combosabb...

Ha a kifutókon combosabb lányok dominálnak, ez azt jelenti, hogy változott a szépség ideál?

Figyelt kérdés
2000 előtt még a sportos testalkat volt az ideál. Aztán jött a pálcika meg az anorexia
2021. szept. 10. 00:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Rajtam is volt felesleg, egyszerűen nem éreztem jól magam a bőrömben, és tudtam hogy vékonyabban szebb lennék. Az hogy valaki vékony nem csak azt jelenti hogy vékony, hanem azt is hogy sportol és egészségesen táplálkozik, ami a testén is elkezd meglátszani. Tehát nem maga a soványság az ami ideális, hanem a munka ami mögötte van, a szálkás test pedig ránézésre is esztétikus. De persze könnyebb azt mondani hogy én így is szép vagyok, mint elkezdeni egészségesen enni.

A divatba meg azért jöttek combosabb lányok, mert egy önigazolás ha azt látod hogy más is husis, ezért még megeheted a huszadik csokidat is.

A telt lányok is szépek, de ha pár kilót leadnának még szebbek lehetnének, és boldogabbak is. A testsúlyodat nem kell elfogadnod mert azon változtatni tudsz. De oké tételezzük fel hogy elfogadunk mindenkit olyannak amilyen. Biológailag kinek fejlettebb a teste? Már nem lakik az ember erdőkbe, nem kell medve elől tudni elfutni, de ugyanúgy halnak meg emberek, szívrohamban, cukorbetegségben.

A legijesztőbb pedig, hogy az van kirekesztve aki figyel az életmódjára. A környezetemben anorexiásnak és zombinak csúfolnak. Amikor több voltam a kelleténél kg ügyileg, senki nem segített, a szüleim még azért csomagoltak uzsonnára egy zacskó csipszet, meg azt mondták hogy szép vagyok, ne fogyózzak. Pedig minden nap sírtam a kinézetem miatt, depressziós voltam, és a testem egy börtön volt. Szerintem meg ez hihetetlenül káros, amikor létrehozunk az embereknek egy ilyen mérgező atmoszférát amiben nem tudnak fejlődni. Ne, ne mondd azt egy teltebb embernek hogy ez így oké, mondd azt hogy segítesz találni egy nakivaló sportot.

2021. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor reálisan!


Jó nő. Szexre. De nem kifutóra. [link]


Kifutómodell. [link]


Husis. És még alacsony is kifutóra. [link]


Zsírmalacka. [link]

2021. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11


Izomtól is lehetnek valakinek idomai nem csak a hájtól...

2021. szept. 10. 17:19
 14/21 A kérdező kommentje:
Sőt!!!
2021. szept. 10. 17:20
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

#11

Teljesen igazad van! Csak manapság a vékony nőket éri sok támadás, mert a lakosság nagy része elhízott és mivel túlerőben vannak, így hangosabbak🤷🏼‍♀️Bár az anorexia sem jobb, azért az sem szép, ha valaki nagyon pálcikavékonyra fogyasztja magát. De a sportosan formás alkat nagyon szép :))

2021. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
hát hogy nektek semmi se jó
2021. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#12


Az a Husis. És még alacsony.... nekem pont jó lenne

2021. szept. 11. 08:57
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Bírom, amikor valaki Palvin Barbit kritizálja, mert ettől faszagyereknek érzi magát, közben fényévekkel szebb, mint a kritizáló. Múltkor is egy facebook poszt alá odaírta egy idős, csúnyácska nő Barbira, hogy átlagos! Mondom majd akkor kritizáljon, ha ő legalább feleannyira jól fog kinézni🤣
2021. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
#18 ja. Meg ha mondják, hogy sok rajta a felesleg... Hát én beszarok XD
2021. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom most lepontoztak azok akik lusták sportolni 😂

Ettől nem fogtok lefogyni jelezném. Ennyire fáj az igazság?


11-es voltam.

2021. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!