Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Budapest környékén tudtok...

Budapest környékén tudtok ajánlani olyan fotóst, aki segítene egy pár hatásvadász képet készíteni?

Figyelt kérdés

Régen kövér és igénytelen voltam, de ebben az évben nagy átváltozáson mentem keresztül. Leadtam eddig 30 kg-ot, végre stílusosabban tudok öltözködni. Január - február környékéig kényelmesen leadok még egy 14 kg-ot (80 kg a cél, 185 centimhez), utána viszont mindenképpen szükségem lenne egy előnyös képre, amivel megmutathatom a nagyvilágnak ezt a sikeremet.


Nem vagyok felvágós, önimádó ember, nagyon ritkán osztok meg magamról dolgokat az interneten, csak néhány évente teszek fel 1 új képet és úgy gondolom, hogy ez a fejlődés mindenképpen megérne egyet így lassan 3 év után.


2021. szept. 19. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le privátban a részleteket. Pl helyszín, koncepció. Lehet tudok segíteni, ha nem vagy túl messze.
2021. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a nemed?
2021. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ferfi
2021. szept. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!