Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Castingra (egyszeri modellkedé...

Castingra (egyszeri modellkedés) műszempilla?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, diakmunkas csoportban hirdettek meg egy eskuvoi ruhaszalonba fotozast ami egyszeri alkalom lenne, elkuldtem a jelentkezesem emailben majd visszairtak hogy bekerultem viszont menjek el egy szemelyes talalkozasra. Ilyenkor a muszempilla kizaro dolog lehet vagy ilyen ugynoksegeknel vagy brandeknel nem lenyeges hogy muszempillam van? 1D-s szoval nem veszes de eleg hosszu es suru tehat azert lathato, ez mindenhol valtozo hogy elfogadjak vagy sem vagy igy nem lehet menni? Illetve a kormom is festve van gel lakkal amit addigra persze el tudok tuntetni es ha kell a pillat is vagy kipotyog vagy nem tudom de azert jo lenne tudni hogy menjek e ujra vagy sem pillashoz.

2021. nov. 1. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges... Ők tudják mit lehet kihozni az alapanyagból
2021. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!