Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Férfi modelleket keresek,...

Férfi modelleket keresek, leginkább aktfotózáshoz, hol lehetne jelentkezőket találni?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten, de nem igazán találok olyan oldalt, ahol találnék jelentkezőket. Valakinek nincs ötlete hol lehetne modelleket találni?
2021. nov. 15. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát, például itt. Írj rám nyugodtan a részletekért.
2021. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Na most annyi kéretlen képet fogsz kapni, mint még sehol. Ráadásul nevetséges péniszekkel. Látom előre, hogy 1000en rádugranak, remélem csak egy unatkozó meleg srác vagy 😂
2021. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Írhatsz nekem :)

28F

2021. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Apu testtel jó leszek?
2021. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a kérdezőre fognak ráugrani? Abból ítélve, h szex' kategóriába írta -ráadásul EGYÉB KÉRDÉSEKbe-, valamint figyelembe véve, hogy nem talál jelentkezőt, borítékolható hogy nem hetero nőről van szó.


Mellesleg az akt fotózás szerintem távol áll a -kifejezett, vagy akár csak sejtelmes de álló- férfi párzószerv ábrázolásától. De nem tudom, én laikus vagyok

2021. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én jelentkezem. Igényes, ápolt 38 - as.
2021. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rámírt a kérdező, visszaírtam , de azóta semmi. Vagy meggondolta magát, vagy eleve csak vicceskedni akart. Esetleg letiltották a (?)profilját(/?)
2021. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha részletesebben kifejtenéd a kérdésedet és azt is leírnád, hogy milyen célból, milyen korú és alkatú jelentkezőket keresel, valamint, hogy te magad melyik nemet képviseled, akkor szerintem nagyobb eséllyel találnál.
2021. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Elnézést, helyesbítek. Pont akkor írt viszontválaszt, mikor én a -z ez előtti- hozzászólást.
2021. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jankee válasza:
Nem tudom, vannak e még a városban meleg bárok, de ott könnyen találsz férfiként olyat, akivel hasonló lehet az érdeklődésetek. Ha esetleg mégis lány lennél, akkor csak meséld el ezt néhány, külsőre szimpatikus férfi\fiú\pasinak, hogy ilyen szándékaid vannak és ha bízol bennük, akkor a 10-ből 9 már vetkőzik is neked.
2021. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!