Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Elég ez a magasság?

Elég ez a magasság?

Figyelt kérdés

16 vagyok és 175cm.

Érdekel a modelkedés.

Tudom ,hogy sok minden kell még nem csak a magasság,de engem ez érdekelne.

(Pár napja töltöttem a 16-ot)


8.-ban:173cm voltam

Most 10.-ben már 175cm

Szerintetek növök még?

És ha nem,elég ez a magasság?

(A külső ebben az esetben nem kérdés csak a magasság érdekel)

Köszönöm a válaszokat!


2021. dec. 26. 02:47
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Csak a kifutómodelleknél számít a magasság. De egyébként oda elég
2021. dec. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
24%
Szerintem igen. Emellett modellkedő csajokat ismerek 162centitől...
2021. dec. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Mindenhol számít, nincs olyan, hogy “csak kifutómodell” meg egyebek. Ideje lenne ezt a téveszmét nem terjeszteni, mert ennek hála tudnak még mindig csőbe húzni naiv lányokat kamu cégek. A fotómodellkedést is olyan lányok csinálják, akik a kifutóra is megfelelnek.

162 centis lány az meg nem hivatásos divatmodell és soha nem is lesz az. Instára feltölthet, amit szeretne, eljárhat fényképészhez, aktmodell, sőt fitness modell is lehet, ha olyan a teste, de ez nem divatmodellkedés, amiről itt érdeklődni szoktak.

Most ezt lehet kioktatásnak venni, de sajnos még mindig baromi sok ilyen, hamis infót tartalmazó választ látni, amit elhisznek, ezt pedig kihasználják azok, akik aztán kicsalják a szerencsétlen jelentkezőkből a pénzt meg hitegetik őket.


Kérdező, bocs az offért:

Igen, 175 cm alapvetően elég a modellkedéshez.

2021. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy fogsz még nőni de nem is kell, mert ha jól tudom a modellkedéshez a minimum a 170 cm.
2021. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!