Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik ügynökséghez érdemes...

Melyik ügynökséghez érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnékk jelentkezni modellnek, de nem tudom melyik ügynökség lenne jó. Budapesten lakok, tehát ezzel nem lenne baj, de csak 172 cm vagyok, és ha jól tudom az nem mindenhová elég.

Annyi még, hogy én ezt nem szeretném véresen komolyan venni, inkább mennék egy családiasabb helyre.


2022. jún. 12. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Jim Slip modell agency
2022. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

“nem szeretném véresen komolyan venni”

A modellkedés egy munka, nem csupán önkelletés és pózolgatás szép ruhákban. Akit kiválasztanak erre a pályára, igenis elszántnak kell lennie.


VM, Visage, Icon, Attractive, Crisp - Ezek a megbízható ügynökségek itthon, a többi lehúzós kamu bagázs, akik beetetnek egy rakat vonzó hazugsággal, de valójában csak a pénzedre / a szüleid pénzére fáj a foguk.

2022. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a modellkedés egy munka, és hogy igenis komoly. Arra gondoltam, hogy szeretném, ha nem kéne a sulit, a barátaimat, meg úgy a magánéletemet feláldoznom e miatt.
2022. jún. 13. 07:51
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

2.-ra.


A felsoroltakon kívül is vannak még normális helyek, de úgy nehéz munkát adni, ha a lány tetovált, nem vetkőzik sem fehérneműre, sem fürdőruhára, nem utazik EU.-n kívülre, nem beszél angolul, nem oltat, ...

2022. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno a giminkben alattam járt egy lány, aki az egyik vezető ügynökségnél (VM) volt modell. Amíg iskolába jársz, a munkák mellett tekintettel vannak a tanulmányaidra.

Nem volt magántanuló, minden nap bejárt, kivéve, ha az évben 1-1 hétre külföldre utazott, mert nívós fashion week-eken kifutózott.

Szerény, csendes lány volt, nem képzelte “kis celebnek” magát. Ja, és kitűnő tanuló volt mindemellett.

2022. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös: mikor jártál gimibe, és hova?

Bár nem valószínű, hogy én voltam az, csak kiváncsi vagyok, mert passzol hozzám minden, amit leírtál. Bár nem hinném, hogy én vagyok az, de az poén lenne.

2022. júl. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!