Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van esély arra , hogy ebből...

Van esély arra , hogy ebből lesz valami?

Figyelt kérdés

Pár napja amikor a westendbe vasaroltam , egy fiatal magas férfi odajött hozzám és mondta hogy imaz icontol jött és hogy adjak elérhetőséget

Azt mondták menjek be csinálnak pár fotót és döntenek. 185-6cm vagyok 72-73kg 12% testzsír 46 % izom



2022. aug. 2. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen világos. Férfi/ nő vagy?
2022. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy TIPIKUS lehúzás, 99% anyagi bukás neked...


BEcsábítanak, aztán majd azt mondják, hogy profi portfólióra van szükséged ahhoz, hogy tovább tudjanak ajánlani. Természetesen ők örömmel vállalják a fotók elkészítését, fizess ott helyben mondjuk 2-300.000 ft-ot. Aztán meg vagy lesz munka, vagy nem.....

Nekik bejön a biznisz, mert kiperkáltad a lóvét.

2022. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok 16f, és megkérdeztem azt mondták nincsenek rejtett kölcségek és pénzt sem kell vinnem oda magammal.
2022. aug. 2. 11:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt is írják!


" ha pénzt kérnek portfólió fotózásáért, vagy bármi másért, akkor az átverés! Soha nem szabad fizetni!"


[link]

2022. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már 13 évvel ezelőtt is közel 200e ft-ot húztak le a gyanútlan szülőkről...


[link]

2022. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3: ja, oda nem kell vinned pénzt... Még.... Ott húzzák el a mézesmadzagot az orrod előtt, aztán úgyis anyádéknak kell majd perkálni. Mert 16évesen nem vagy cselekvőképes, szerződést nem írhatsz alá.
2022. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye se én, sem a családom. Nem fogunk fizetni, se engedni hogy átverjenek.

Légyszives választ kaphatok a kérdésemre?

2022. aug. 2. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És a pasas milyen elérhetőséget adott ???


ICON modellügynökség létezik, imázs ikon nincs...


[link]



Azt meg nem gondolhatod komolyan, hogy itt bárki esélyeket tudna latolgatni a részletek ismerete nélkül....

2022. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

... és logikusan végiggondolva, egy ügynökség, aki Palvin Barbival és haosnló kvalitású modellekkel dolgozik, tuti nem egy plázában vadászik random modellekre....


Csak úgy kijózanításul mondom. :)

2022. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kismillió icon-os kérdés volt már korábban, végigböngészheted..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=icon&katego..

2022. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!