Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit kell tudnom/mire figyeljek...

Mit kell tudnom/mire figyeljek ha modellkedni szeretnék?

Figyelt kérdés

Mondták páran nekem még nyáron ,hogy miért nem megyek el modellnek ,ami megadta az önbizalmamat ,hogy elfantáziáljak róla ,szóval szívesen kipróbálnám,viszont semmi komolyabb tapasztalatom sincs ebben a témában.


Nyilván jó lenne ezzel pénzt keresni és nem forditva ,hogy engem húznak le ,mert sok ilyet hallottam.


Rólam:Magasságom az 194cm 71kg és félhosszú a hajam, és türkiz a szemem,18/f.

Debreceni vagyok és láttam ,hogy szinte csak Pesten vannak ilyen ügynökségek.Ez mennyire lehet probélma?


Akinek van tapasztalata szívesen meghallgatnám:) Előre is köszönöm szépen,további szép napot :)



2022. nov. 2. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
🤔 Akkor nagyon vekony lehetsz.
2022. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a lány oldalát tudom elmondani.

Az egész azzal kezdődik, hogy jelentkezel egy ügynökséghez. Ott vagy felvesznek, vagy nem, ha jól tudom fiúként nehezebb bekerülni, főleg mert nem csak szép, hanem ikonikus arcokat keresnek.

Ha felvettek akkor elkezded építeni a portfóliódat Ezért nem kell fizetni, ha valamelyik cég pénzt kér érte tőled akkor inkább hagyd.

Ha megvan a portfóliód, akkor elkezdhetsz dolgozni. Amennyire tudom férfiként kevesebb munkát kapsz, kevésbé fizetnek meg, de azért jó kis mellékkereset. Ha szerencséd van és jó ügynökséged akkor külföldre is mehetsz.

2022. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen vékony vagyok,

és milyen ügynökségeket ajánlotok?

2022. nov. 2. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
miért akar ennyi fiú ilyen nőies dolgot, mint a modellkedés?
2022. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok:

Nem tudok neked ügynökségeket mondani, de próbáld meg a legnagyobbaknál (csak keress rá google-ben, hogy férfi modellkedés, (debrecen))

az hogy debreceni vagy lehet hátrány, mert a legtöbb fotózás és munka tényleg budapesten van, de ha be tudod vállalni az utazást, akkor semmi probléma

2022. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem a modellkedés attol még ,hogy 70%-ban a nők csinálják ugyanúgy kétnemű dolog marad és nincs ezzel baj ha férfiak is érdeklődnek ez iránt.
2022. nov. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!