Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Anyukák ti mikor terhesek...

Anyukák ti mikor terhesek voltatok akkor vállalattok kismama fotózást?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Vállaltam volna, de sajnos a gyereke apukája fölösleges pénzkidobásnak titulálta.
2022. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én vállaltam igen.
2022. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Feleségem is vállalt.
2022. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok a 6. hónapomban. Párom is, én is pénzkidobásnak tartjuk, én személy szerint még szörnyülködök is magamon a tükörben, egyszerűen nagyon nem áll jól nekem a terhesség.

Szóval mi nem megyünk.

2022. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseim közt többen voltak ilyen fotózáson.
2022. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Az en ismeroseim is voltak, a 90%-nal nagyon izlestelen volt es tul intim. Valamiert mimdegyik full kigombolt oversized feher ingben es fekete csipkefehernemu szettben csinalta a kepeket,a parjuk meg felmeztelenul. Ert en, hogy a nagy has a lenyeg, de attol meg nem valtoztat a tenyen, hogy konlretan fehernus kepeket posztolnak a facebookra.
2022. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem, minek?
2022. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Fölösleges pénzkidobás. Régen is megszültük a gyereket anélkül, hogy mutogattuk volna bárkinek is, bárhol. A mai kismamák már nem tudják jódolgukbna, hogy hogyan hivalkodjanak. Rendesen még felöltözni sem tudnak, ki van az nagy hasuk, mintha mutogatás nélkül nem látnánk, hogy terhes. Ez az én véleményem. Lehet kötöszködni manapság ez is nagy divat.
2022. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!