Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik a legjobb webcam...

Melyik a legjobb webcam studio Budapesten?? Melyiket ajánlanátok??

Figyelt kérdés
Szeretnék bele kezdeni aki volt már ilyen helyen ne tartsa magában a tapasztalatait:D minden érdekel a témával kapcsolatban,hova érdemes menni hova nem stb.

2023. ápr. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ez a prostitucio egy formaja. Vetkozol szexelsz mas elott kameraban…
2023. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, légy szíves írjon, aki ért hozzá :)
2023. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem érdemes stúdióba menni.

Én is egy olyan oldalnál vagyok akik közvetlenül foglalkoznak a modelekkel, nincs egy összekötő cég ami zsebreteszi a model keresetének felét. Minden feladatot ők látnak el egyedül, csak így nem az a felosztása a pénznek hogy 30% az oldal, 30% a stúdió, 40% a modelé hanem 40% az oldalé, 60% az enyém.

Csak akkor menj stúdióba ha nincs pénzed egy 8-10 ezres webkamerára vagy nincs hol csinálnod. Nekem is csúnya a házam, nagy a rumli, de be van állítva hogy teljesen homályos a háttér :D

2023. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Eszticsu21 válasza:
100%

Ez egyaltalan nem fedi a valosagot. Én studióban dolgozom évek óta mert anyuka vagyok és otthon nem tudom megoldani. Az angolom sem jó.

A kameraik több százezer forintba kerülnek a fények nagyon sokat számítanak.

Elsőre olyan helyen voltam ahol át akartak verni de utána több nagyon jó studióban is dolgoztam és mindenki nagyon korrekt volt. A Pink studio és a whitelion mindkettő nagyon profi az indigo studioban kevés ideig dolgoztam de ott is mindenki korrekt volt. A többiről nem tudok nyilatkozni de ezeket tudom ajanlani.

2023. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!