Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kezdő fotósként hol találhatné...

Kezdő fotósként hol találhatnék embereket, akiken gyakorolhatok?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok, de van kamerám, amit tudok is használni, elvégeztem egy tanfolyamot is. Gyakorolni szeretném a portréfotózást, de nem nagyon találok hozzá modellt. 1-2 barátot, családtagot már megkértem és ezek jól is sikerültek, ők is elégedettek voltak a végeredménnyel, de egyikük sem olyan, aki szeretné, ha fotózzák és nem szeretném erőltetni, ha nincs hozzá kedvük. Olyan, elsősorban fiatalabb lányt, nőt szeretnék keresni (én 26 éves nő vagyok), aki szívesen modellkedne és természetesen cserébe megkapná a megszerkesztett fotókat. Facebookon már néztem TFCD csoportokat, de amennyire láttam, ezek nem is annyira aktívak és inkább tapasztalt fotóst keresnek, aki már rendelkezik portfólióval.

Tudnátok adni ötleteket, hogy hol tudok elindulni?


2023. máj. 10. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából otfiteket akár az utcán leszólítva is.



Szia tetszik a ruhád, lefotózhatom? Ennyi.

2023. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem a TFCD-s csoportok nagyon jó helyek modellek keresésére, különösen ha street, fashion vagy sima portrékat szeretnél csinálni. Csak rakj ki pár jobban sikerült fotódat, és írd oda, hogy olyanokat keresel, akik szívesen modellt állnának egy kezdőnek is. Néhányan biztosan jelentkezni fognak. Én minden évben kiírok egyszer egy ilyen felhívást és egész évre el vagyok látva modellekkel. :D
2023. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Te melyik TFCD-s csoportot szoktad használni? Nézegettem már én is, de elég sok van és pár nyitott csoportban, ahol megnéztem a friss bejegyzéseket, elég sok volt a negativitás, azok annyira nem voltak szimpatikusak.
2023. jún. 13. 16:38
 4/5 anonim válasza:

Negativitás mindig van, ezzel szerintem ne foglalkozz. :)


TFCD Pro, Korrekt TCFD fotózások ---> ez a két csoport van, amik biztosan jók és használhatók. De ott a TFCD Budapest és TFCD Hungary is.

2023. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2023. jún. 14. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!