Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aki nem fotogén az csúnya is?

Aki nem fotogén az csúnya is?

Figyelt kérdés
Csak mert a tükörben szépnek látom magam, képeken meg szörnyűnek.
2023. máj. 16. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

A kép leképezés kicsit bonyolultabb.

Máshogy látnak minket az emberek, mint mi magunkat, mást látunk különböző tükrökben, szintén különböző fenyviszonyokban.

Más egy normális kamera, más egy szelfikamera stb.


Ami a képeket illeti még: nem egyforma az arcunk(egyik előnyösebb a másiknál) számít a testtartás, beallások stb.

2023. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, sok esetben a fénnyképezőgép sokat csal, és emiatt van, hogy torzabb a kép.
2023. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 harebell ***** válasza:
100%

Nem. Van, aki élőben szép vagy helyes, de képeken ez nem jön át, és fordítva is van, hogy valaki képeken nagyon jól mutat, élőben pedig semmi különös.


Minden képen "szörnyűnek" látod magad, vagy csak szelfiken? Érdemes kísérletezni többféle beállítással, szöggel, kamerával stb.

2023. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szelfiken pont nem. De ha más fotóz, akkor nagyon ritka, hogy jónak lássam.
2023. máj. 16. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat én ismerek gyönyörű nőt akiről annyira szar képeket lehet csinálni mintha a saját wishes verziója lenne… pedig élőben meg jól sikerült képeken tényleg szupermodell kategória a csaj…

Én magam sem értem de van ilyen

2023. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 harebell ***** válasza:
#4 Ez csak ilyen véletlenszerűen elkapott fotókra vonatkozik (az kevesekről sikerül jól), vagy beállított képekre is?
2023. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindkettőre. De beállítottnál néha van, amelyik jól sikerül. De profi fotós még sosem fotózott.
2023. máj. 17. 16:14
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 én meg olyat ismerek, akinek képeken szimmetrikus, szép arca van, nagy szemei, élőben meg inkább egy gülü kis békának néz ki. De olyat is, aki fotón és élőben is szép. Na azoknak a legjobb.
2023. máj. 17. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért meg midig jobb ha valaki élőben szebb… mint a gyönyörű lány is akiről beszéltem
2023. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sőt ő videón is gyönyörű, a fotókkal van gond nála valamiért
2023. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!