Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jelentkeztem modellkedésre és...

Jelentkeztem modellkedésre és hívtak meghallgatásra, ez már jó jel?

Figyelt kérdés
Vagy igazándiból minden jelentkezőt behívnak? Nekem egyáltalán nincs tapasztalatom ebben. Nem tudom erre hogyan lehetne felkészülni és nem is vagyok különösebben szép, elég átlagos az arcom is.

2023. jún. 1. 14:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem jelent semmit
2023. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Bemész megnéznek, köszönjük, majd értesítünk. Aztán vagy igen, vagy nem.
2023. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre hogyan lehet felkészülni?
2023. jún. 1. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen ügynökség a lehúzásra megy sajnos. Behívnak mindenkit, majd kérnek regisztrációs díjat, esetleg csinálnak egy portfóliót, amit neked kell kifzetni, aztán nem hívnak többet. Szóval óvatosan!
2023. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, ez nem egy ügynökség. Egy ékszereket árusító webshop az oldal frissítése céljából keres modelleket.
2023. jún. 1. 16:39
 6/8 anonim válasza:
75%
Ja azok kamuk... Majd el is kell adnod
2023. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát leírták a nevét, utánanéztem és létezik az oldal, le van írva az is mikor jöttek létre és hogyan.
2023. jún. 1. 21:43
 8/8 anonim válasza:
28%
Jajj hát ha le van írva akkor oké :D nincs több kérdés. Akkor biztos az is le volt írva ha behívnak akkor utána mehetsz a kifutóra is... De mégis a gykn vergődsz
2023. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!