Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lányok, szerintetek ezek...

Lányok, szerintetek ezek közül a lányok közül melyik a csinosabb?

Figyelt kérdés

Vagy leirhatjátok sorrendben is!



1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


2023. jún. 23. 03:51
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

1.) 2-es

2.) 4-es

3.) 1-es

4.) 3-as

5.) 6-os

6.) 5-ös

2023. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Az első lányból nem látszik semmi alkatra, így csinosságra nem lehet megítélni. Az arca szépnek tűnik, de nyilván sminkkel bárki lehet szép - én személy szerint nem preferálom az ilyen sok sminket. Úgyhogy számomra megítélhetetlen ennek a nőnek a szépsége vagy csinossága, mert bár művészileg szép kép, valójában belőle sokat nem mutat.


A második nő nekem nagyon nem tetszik, valószínűleg rangsorba ő lenne számomra az utolsó. Számomra visszataszító amikor egy nő olyan sminket tesz fel ami már szinte tömeggyártásba megy - ezen kívül az életunt "művészi" fej szerintem nem szép. A hajának szőkítettsége pedig nincs összhangba a tónusával.


A harmadik lány számomra szép és csinos.


A negyedik szerintem nagyon magas lehet és vékony, ez nekem szintén nem jön be egy nőbe, de egyébként arcra szép - sőt, nagy öröm, hogy nem a tipikus ázsiai smink van rajta - és az öltözködése is nagyon adja. De a csinossága és testalkata megintcsak nem látszik a képről igazán.


Az ötödik lány megintcsak szép számomra és csinos.


A hatodik tetszik talán a leginkább, végre lehet látni egészben egy testalkatot. Az alkata és testsúlya is átlagosnak tűnik valamint az arca is - őszintén szólva én jobban szeretem az átlagost mintsem az agyonturbózott vagy szinte már parodikusan elplasztikázott testet.


Sorrendet továbbra se tudnék állítani, a csinosság kérdéskörébe a testalkat is beletartozik amit nem lehet látni vagy megítélni több képen lévőn se.

2023. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Leszbik vagytok!!! mért nem fiúkat néztek??
2023. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Esztétikai érzékről hallottunk-e már, 3-as?
2023. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a csinos szót inkább öltözködésre, sminkre, hajra szoktam mondani mint arcra. Így a legcsinosabbnak a 4. és a 6. lányt mondanám.

Aki arcra a legszebb, az szerintem az 5. lány, imádom a szeplőit, meg nagyon szépek a vonásai, tetszik a tekintete. De mind szép amúgy, a kettes mondjuk nekem túl tucat fejű, de nyilván ő sem ronda.

(biszex nő vagyok)

2023. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1, mindenképpen a négyes

2, ötös

3, hármas

4, hatos

5, mindenképp a kettes, nekem nagyon nem tetszik


Az elsőt kihagytam, tényleg nem tudni, smink nélkül hogy nézne ki (bár valószínűleg a kettes is sokkal jobban nézne ki nélküle, de mivel nálam fixen az utolsó helyen van, őt benne hagytam)

2023. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!