Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sirokai Diana 155centivel...

Sirokai Diana 155centivel hogyan lehet modell?

Figyelt kérdés

En azt olvastam hogy hiaba akarsz csak fotomodell lenni alacsonykent oda se “vesznek fel” kifutora,akkor sirokai diana 155centivel mier modellkedhet?173tol mehetsz kifutora

De akkor ennyi erovel en is elmegyek modellnek 158centivel,csak en vekony vagyok nem plus size😆

Nem ertem



2023. jún. 30. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Mert sok hülye folyamatosan azt a közhelyet kommenteli mindenhova hogy csak x magasság fölött lehet valaki modell. Igen, vannak olyan területei a modellszakmának ahol ez fontos és követelmény, de nem lehet általánosságban kijelenteni. Valamiért a modell szót mindenki a magas anorexiás kifutómodellekkel azonosítja, pedig az csak egy töredéke... A másik hogy teljesen felesleges összekeverni ezt a kategóriát a plus size-al és a body positivity mozgalmak eredményével. Nyilván rájuk más szabályok vonatkoznak.
2023. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%
168 cm vagyok, mindenki azt mondta, hogy 172 cm alatt ne is álmodjak arról, hogy modell legyek, én ebbe bele is törődtem. Aztán egyik nap odajöttek hozzám, hogy nem érdekelne-e a modellkedés. Szóval erről ennyit. Ez csak egy szám, sok alacsonyabb modell is van, ráadnak valami magassarkút és annyi.
2023. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Valamire való cég nem alkalmaz alacsony lányokat. Fotózásra sem. Mivel a high fashion ruhák egyenméretben készülnek, alacsony lányokra nem jók.

Szerintem ember nincs még akihez ne mentek volna oda az utcán, hogy modell munkát ajánljanak neki. Ettől még ezeknek a 99%-a lehúzás.

Ez a nő nyilván alapból nem az átlag mezőnyben indul. Bár munkáit amúgy nem látom. A saját instáját dobálja csak fel, meg róla szóló cikkeket. Mindegy, biztos szerepelt már életében valódi divat anyagban is, de nyomát nem nagyon látni.

2023. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez valami nevenincs dagadt cigány qrva, aki azt hiszi, “modell” lesz attól, hogy felpakol a netre magáról mindent. Hát ez baromira nem modellkedés, még a plus size-októl is messze van, az igazi profiktól meg pláne. Ilyen magamutogató instasenki bárkiből lehet.
2023. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
#4 sztem elég nagy darab egyáltalán nincs messze a plus size tol
2023. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Fotón teljesen mindegy hány centi vagy.
2023. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DNTSPRD ***** válasza:
72%
insta modell bárki lehet, csak ne számits rá hogy keresel is vele pénzt
2023. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hobbit
2023. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!