Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbi 17 évesen ilyen...

Palvin Barbi 17 évesen ilyen alakkal hogyhogy modellkedhetett?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan jó alakja volt/van, csak akkor a csontsoványság volt a divat. Hogyhogy ekkora sikereket tudott elérni? Az arca miatt? Meg azt is olvastam hogy 170 centi ami akkor a kifutóhoz elég kevéske volt. Tényleg ennyire összejött neki minden amikor felfedezték egy plázában?

[link]

Itt 17 volt


2023. júl. 16. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem egyszerűen szép az arca hanem különlegesen szép.Igéző a tekintete,átható a nézése,van benne valami misztikus plusz egy simán csak szép nőhöz képest.
2023. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Megfelelő ismeretségek, kellő magánvagyon megléte, vagy megfelelő anyagi/politikai érdekeknek való megfelelés mellett bárkiből lehet bármi.
2023. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kate Mossnál volt a csontsoványság a divat, nem 2011-ben.
2023. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ő itt sem volt csontsovány. A csontsoványság az, mikor kivannak a bordái, alig van karja, ő itt egy simán vékony tini volt. Mellesleg a mai napig ez a tipikus modell alkat.
2023. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ilyen szép arccal szerintem kicsit teltebben is befutott volna.
2023. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Az 1-es jól mondja. Ez a csaj annyira gyönyörű, hogy az embernek eláll a lélegzete. Nőként is csak tátott szájjal bámulom. Az alakja pedig teljesen megfelelő volt és a magassága is elegendő.
2023. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Jól néz ki, ennyi. Amúgy Magyarországon ö valóban lélegzetelállító szépség, a magyarok csúnyácskák nagy átlagban, engem is beleértve.

Na, de Angliában nem számítana rendkívülinek, az angol lányoknak pont ilyesmi arca van, nagyon sokaknak.

2023. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak az alak számít. Ez egy nagyon összetett dolog.

Amúgy szerintem legnagyobbat a Bieber-affér lendített a pályáján.

2023. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
51%

Barbi hihetetlenül szép. Mondom én ezt nőként. És igen ilyen szinten féltékeny vagyok rá, de nem úgy, mint az átlag magyar, aki szerint Barbinak inkább kapálnia kellene... Stb... Szerintem tudjátok mire gondolok.

Lehet nem csont sovány, de szerintem ő így néz ki jól. Nekem legjobban az tetszett amikor az első victoria secret showja volt. Na ott tényleg combos volt, de eskü jó volt nézni a sok gebe mellett egy "egészséges" lányt.

Én büszke vagyok, hogy van egy ilyen hírességünk 😊

2023. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerepelhetett volna a Barbie filmben, hiszen babaarca van.
2023. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!