Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha jelentekezek a VM modellügy...

Ha jelentekezek a VM modellügynökséghez akkor már meg kell lennie a megfelelő méreteimnek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a derék max 62cm a csípő max 92cm-nek kell lennie. Nekem a derekam 75cm szóval már neki álltam edzeni meg diétázni. Az a baj én nem vagyok darázsderekú alkat, lehet csak 67cm-re sikerülne levinni a derekamat. Az oldalon még valahol olvastam hogy miután felvesznek, speciális diétára fognak. Szóval ez azt is jelentheti hogy a jelentkezésnél még nem kell hogy tökeletes alakom legyen? Nagyon félek hogy ezért utasítanának el. Attól meg főleg hogy nem jönne össze a >62es derék. Mondjuk ha Adriana Lima-nak is sikerült, mivel neki sincs darázs dereka, meg pont akkora mint én, akkor lehet nekem is fog.

2023. aug. 4. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Biztos, hogy a legkeskenyebb részén méred a derekad?

Nem tudom, milyenek az egyéb paramétereid, és hány éves vagy, de ha valóban 75 cm a derekad alapból, és minden áron rövid időn belül 62 cm alá akarod diétázni, abból durva evészavar lesz, nem modell karrier.

Esetleg plusz size modell lehetsz. Bár nem tudom, hogyhogy ilyen alkati elvárások vannak még mindig? Úgy hallottam, bizonyos BMI alatt már nem engednek modelleket, hogy ne mutassanak rossz példát a fiataloknak. Na meg saját magukat se tegyék tönkre.

Asszem, külön fotó modell meg arc modell már nem nagyon van.

2023. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es kommentelő. 16 éves lány vagyok 177cm 68kg. Pici zsír van a derekamon, de én sem hinném hogy tudnék olyan vékony lenni. Én is megdöbbentem hogy 62 es a derékméret, ez azért elég kicsi. Sajnos itt még mindig nem újítottak a méreteken, mert ezeket a nagyobb méreteket már 2023-ban azért elfogadják.
2023. aug. 4. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
175/64 vagyok, a derekam 68 cm. Te vagy rossz helyen mérted a derekadat, vagy olyan alkat vagy eleve, de akkor a modellkedés ugyanolyan elvont ötlet, mintha talajtornász akarnál lenni.
2023. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt elfogadják, ha pár cm hiányzik és valóban elég leadni utólag, az általuk adott diétával, de neked 13 cm plusz van, ami ehhez képest sok. De ha amúgy is elérhetetlen célnak tűnik a 62 cm úgy, hogy közben egészséges maradj, akkor nézz másik ügynökséget, hátha van ahol elfogadnak ennél nagyobb méretet is.
2023. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még elgondolkodhatsz azon, hogy freelancer modell legyél. Annyiból nehezebb lehet, hogy nagyon sokszor neked kell megszervezned a fotózásaidat, viszont biztosan nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy köt a szerződés, de nem hívnak fotózásra, külső fotóshoz meg nem mehetsz.
2023. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!