Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Webcam modellkedés?

Webcam modellkedés?

Figyelt kérdés
Hol érdemes elkezdeni, otthon vagy stúdióban? Milyen felületen és hogyan kezdjek bele? Vállalkozó vagyok szóval teljesen korrekten tudom csinálni. Csak az válaszoljon, aki tapasztalt és tud segíteni! 25/N

2023. aug. 10. 13:32
 1/5 DNTSPRD ***** válasza:

[link]


jelentkezz hozzájuk

2023. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Stúdióba csak annak érdemes menni, akinek nincs lehetősége otthonról dolgozni. Főnökkel, kolléganőkkel, chatoperátorral körülötted soha nem fogsz tudni olyan színvonalú műsort adni, mint zavartalanul otthonról. Arról nem is szólva, hogy a jutalék 50-60%-át alapból elteszik, a maradékon az operátorral osztozol.
2023. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DNTSPRD ***** válasza:
Irtam neked privátban egy a jánlatot, van már vele tapasztalatom.
2023. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi most indítunk egy új oldalt, szóval modelleket is keresünk. Ha dobsz egy privátot, adok elérhetőséget.
2023. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Válaszoltam mindenkinek és továbbra is várom a segítséget :) Köszönöm!
2023. okt. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!